ceny plynu

Zapomeňte na nedoplatky a objevte svět výhodných cen

Dokážete si představit, že každý rok ušetříte až několik tisíc korun díky výhodným cenám? Zdá se vám to jako nereálný sen, neboť vaše stávající zkušenosti s dodavateli energií jsou víceméně negativní? Jste vázáni nesmyslnou smlouvou, skrytými poplatky a stále rostoucí cenou elektrické energie? Pak je na čase poohlédnout se po novém dodavateli energií. Zapomeňte na velké korporátní společnosti a otestujte špičkový servis a služby na vysoké úrovni od menších dodavatelů, jimž jde především o férový přístup a stabilní klientelu.

ceny plynu

Nový dodavatel plynu s přesnými ceníky

Na stránkách https://www.epet.cz/plyn/ máte možnost spočítat si, jaký tarif a za jakou cenu je pro vás nejvýhodnější. Díky tomu výrazně ušetříte a zároveň získáte správný pocit, že vy jako zákazník jste důležitý a na vašich požadavcích skutečně záleží. Správný dodavatel garantuje levné ceny plynu a zbytečně vás nezatěžuje administrativou nebo zdlouhavým jednáním na pobočkách. Frontám odzvonilo! Jestliže vás zajímají levné ceny elektřiny, sledujte webové stránky https://www.epet.cz/elektrina/, kde pro vás dodavatel elektřiny připravil kompletní a přesný ceník i další dokumenty, a to pro soukromé osoby i podnikatele a společnosti. Chytrá kalkulačka vám pomůže rozhodnout se pro nejvhodnější řešení a uvidíte, že zvládnete ušetřit i vy!

Zákaznický servis jako základ

Menší dodavatel energií si klade za cíl prozákaznický přístup, proto přichází s novým zákaznickým konceptem, jehož prioritou je příjemné a zcela férové jednání a bezproblémová komunikace v případě úprav smluv, záloh a individuálních požadavků. Už nemusíte trávit dlouhé hodiny ve frontách velkých korporátních firem, zkuste změnu! A uvidíte, že od nynějška budete vyúčtování energií otevírat se zvědavostí, kolik vám zavedená společnost se stabilní pozicí na trhu bude vracet formou přeplatku.