pracovní holínky od engelbert strauss

Zahradní činnosti v deštivých a chladných zimních dnech vyžadují speciální oblečení

Podzim je už postupně pryč, nicméně zahrada vyžaduje neustále nějakou práci. Vždyť jen pohled na nezryté záhony může být docela tristní. Napravit byste to měli co možná nejrychleji, než začne sněžit a pořádně mrznout. Určitě je zapotřebí myslet i na další úkony, mezi něž se řadí hlavně zazimování zahradního nábytku a štípání dřeva. To samozřejmě patří k tradičním zahradním aktivitám, jelikož spousta lidí si přitápí právě v kamnech či v krbu. Hodně důležitou roli hraje v deštivých podzimních dnech vhodné oblečení. Jakou značku volit a bez kterých konkrétních oděvů a ochranných pomůcek se neobejdete?

pracovní holínky od engelbert strauss

Vsaďte na tradiční značku!

Někdo je zvyklý používat na zahradě starší oblečení, které se už nehodí pro běžné nošení. Ano, takováto alternativa existuje, nicméně mnohem lepší jsou pracovní oděvy nějaké světoznámé značky. Jednak vypadají perfektně a jednak také disponují mnohými funkčními prvky. Výborné je oblečení a pracovní holínky od engelbert strauss. Tento známý německý výrobce s tradicí od roku 1948 nabízí spousty různých oděvů, kalhot, mikin i bot. Na sortiment se můžete spolehnout, jelikož je maximálně odolný vůči mechanickému poškození, voděodolný a dokáže v chladných dnech dokonale zahřát.    

Oděvy, v nichž neprochladnete a nepromoknete

Oblečení zmiňované německé značky je vynikající hlavně díky svým funkčním vlastnostem. Kvalitní bundy jsou typické vysokým vodním sloupcem. Vydat se na zahradu lze i v deštivých dnech a můžete si být jistí, že jen tak jednoduše se voda až do spodních vrstev oblečení nedostane. Zapomenout můžete i na profouknutí. Samozřejmostí jsou u oděvů také reflexní prvky.

Nezapomínejte ani na pracovní pomůcky!

Nezbytné jsou mimo jiné třeba takové pracovní rukavice ušité ze speciální tvrdší usně. Nezapomeňte ani na zdánlivě nenápadné, ale potřebné termoprádlo. Gumáky musí být vyrobené z levného materiálu. Pracovní boty volte s kovovou špicí. Při řezání dřeva nikdy nevíte… Důležité jsou také pracovní brýle, a to nejenom při zmiňovaném řezání.