Zábradlí z nerezu od zámečnictví Hajný

V moderním interiéru mají nerezové okrasné doplňky svoje místo. Chladná lesklá ocel se výborně hodí k minimalistickému vzhledu, dobře ladí také v kombinaci se dřevem. Určitě se nemusíte bát vybrat si do svého domu zábradlí z nerezu, které je odolné vůči korozi, a proto se hodí také pro použití do venkovních interiérů, kde odolá větru, vodě i sněhu a mrazům. Takové zábradlí je vyrobené z prvotřídní oceli, která vydrží po dlouhou dobu bez známek opotřebení.

Zámečnictví Hajný splní vaše představy

Možná vám v hlavě právě vzniká návrh na to, jak by vaše nové kovové zábradlí mělo vypadat. Fantazii se meze nekladou v případě, když narazíte na firmu, která bude umět vaše vize přetvořit ve skutečnost. Takovou firmou je i zámečnictví Hajný, která se specializuje i na zhotovení zábradlí dle požadavků zákazníků. Je si přitom vědoma toho, že nerezové zábradlí by mělo dokonale ladit s daným prostorem i blízkým okolím. Kvalita materiálů je prvořadá, na což zámečnictví Hajný klade důraz, a proto si vybírá jen prvotřídní materiál, z něhož zábradlí na míru nebo kovové schodiště vyrábí. Cenově vychází zábradlí od zámečnictví Hajný více než dobře, zákazník ho získá za cenu, která potěší. Není-li si zákazník jistý svým vlastním návrhem, může ve spolupráci se zámečnictvím Hajný využít jeho profesionálního přístupu a návrh zábradlí vypracovat společně na základě dlouholetých zkušeností firmy.

Nerezové zábradlí do interiéru i exteriéru

Líbí se vám nerezové zábradlí doplněné přírodním dřevem v různé povrchové úpravě nebo průhledným nebo matným sklem? Tato kombinace vypadá opravdu velmi dobře a obohatí interiér nebo exteriér o výrazný prvek, který může být zajímavou dominantou domu. Lze ho použít pro balkony, schodiště, terasy nebo i francouzská okna. Vzhledem k odolnosti materiálu můžete i svůj venkovní nebo vnitřní bazén vybavit zábradlím z nerezu.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Dům se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Kristýna Novotná

Komentáře nejsou povoleny.