osvětlení zimních stadionů

Z křesla na hřiště! Užijte si dokonalý požitek ze sportu díky LED světlům

Většině z nás bylo po dlouhou kvůli pandemii odepřeno fandění na sportovních hřištích, stadionech, kurtech. Už vám také chybí ta sportovní soutěživá atmosféra, kterou vám zkrátka televize tak dokonale zprostředkovat neumí? A víte, co za tou jedinečnou atmosférou přímo na místě dění hlavně stojí? Jistě, jsou to fanoušci okolo, jsou to samotní sportovci, ale je to také dokonalé osvětlení večerních utkání, které s hrou dokáže divy. 

Osvětlení LED možná znáte z vlastní domácnosti. Sami potom moc dobře víte, že to je úplně jiná káva, než klasické zářivky nebo žárovky. A stejné je to i na stadionech a různých vnitřních i venkovních sportovištích. Dobrá LED světla jsou základem nejen pro fanoušky, ale také samozřejmě pro samotné sportovce.

Světla hrají při sportu důležitou roli. A nejen tam!

Až se příště vydáte za sportem, schválně si toho všimněte. V žádné hale by neměly chybět LED stropní svítidla. LED reflektory jsou naprostou samozřejmostí v exteriéru – například na tenisových kurtech. Používají se však i při osvětlení zimních stadionů. Tam se můžete setkat i s LED průmyslovými svítidly, neboť jsou velmi odolná i proti silným nárazům. Ve vnitřních sportovištích se kromě nich využívají LED panely i LED zápustná svítidla. Řízení LED osvětlení existuje bezdrátové, nebo drátové.

Do šaten, chodeb, kanceláří a jiných prostor se pro změnu hodí LED závěsná svítidla nebo lištová LED svítidla včetně lištových systémů (například lištový systém GLOBAL Trac). A co reklamy a různé informační stěny – jak je nejlépe osvítit, aby si jich příchozí všimli? Samozřejmě dalším LED osvětlením – využívá se k tomu tzv. LED Wall-Washer.

A nakonec si všimněte, jaká světla vás zavedli na sportoviště. Není to náhodou LED veřejné osvětlení? Ani bychom se nedivili, ve veřejném prostoru se také velmi rychle zabydluje.