montáž oken

Výměna oken: co jí předchází a jak probíhá

Pokud vás čeká výměna oken, možná se obáváte celého procesu. Buďte ale v klidu, nemusí se jednat o nic složitého, jestliže si vyberete spolehlivého partnera. Montáž plastových oken od profesionální firmy je hotová velmi rychle a bez starostí. My vás nyní celým procesem výměny provedeme, abyste věděli, o co zhruba jde.

  1. Výběr oken

Na samém začátku bude třeba vybrat okna. Připravte se na to, že nabídka na trhu je velice pestrá. Proto tu jsou ale odborní pracovníci, kteří vás seznámí se všemi možnostmi a doporučí taková okna, která se pro vás budou hodit materiálově, barevně i cenově nejlépe. Zúží se tak výběr, z kterého už bude snadné si vybrat.

  1. Zaměření u vás doma

Následuje osobní návštěva technika ve vašem bytě nebo domě, který zaměří stavební otvory a společně vše doladíte do posledních detailů. Probere s vámi ještě různé možnosti a vylepšení, aby vám to co nejvíce vyhovovalo.

  1. Finální cena a objednávka

Potom se už určí finální cena. Ta zahrnuje cenu produktů, montáž, zednické začištění a ekologickou likvidaci oken původních. Pokud s ní budete souhlasit, vytvoří se objednávka a domluví se i přesný termín a čas, kdy k výměně oken dojde. Ten bude u solidní firmy přesně dodržen.

  1. Den D – samotná výměna oken

K výměně dojde ve smluvený den a čas a samozřejmě proběhne v rámci jednoho dne. Montážníci šetrně odstraní stará okna, vymění je za nová a následovat bude začištění oken po výměně. Montáž provádí odborníci, kteří vám potom podají veškeré potřebné informace ohledně údržby a obsluhy nových oken a vše vám také rovnou ukáží.

Pokud si na výměnu oken pošlete profesionály, nabídnou vám také benefity v podobě 60 dnů záruky, 2 roky záruky na práci a doplňky a první 2 roky servis zdarma.

Zdroje:

www.jis.cz/konzultace

www.jis.cz/montaz-a-zacisteni

www.jis.cz/cenova-nabidka/