Výhody dřevěných podlah

Moderní interiéry vynikají především použitím kvalitních materiálů a jejich originálním zpracováním. Architekti v současné době často volí sklo a kov, a to v jakékoliv podobě. Mnohdy se však takové prostory mohou zdát příliš studené. Pocit tepla v každém prostoru zaručeně vytvoří přítomnost dřeva. Luxusní a teplý materiál, jako je dřevo, dokáže navíc dokonale podtrhnout vzhled každého interiéru.

Pokud rekonstruujete nebo stavíte a chcete mít svůj byt či dům v luxusním moderním stylu, zakomponujte do svého interiéru dřevo. Zaručí vám, že prostor bude působit útulně a harmonicky. Dřevo se navíc vzhledově krásně doplňuje jak se sklem, tak s kovem. Dřevěné podlahy si své místo najdou i v malých buticích, kavárnách, restauracích, ale také v kancelářích. Všem těmto prostorům dokáží dodat jedinečný vzhled, který působí příjemně, moderně a zároveň reprezentativně.

Vícevrstvé podlahy působí elegantně

Jednou z možností jsou podlahy vícevrstvé. Na jejich výrobu se používá především dřevo z dubu, ale také buku, jasanu nebo ořechu amerického. Co se týče odstínů, máte několik možností, ze kterých si můžete vybrat takovou, která bude nejvíce ladit s okolím. Třívrstvé podlahy Ekowood se vyznačují dokonalým povrchovým opracováním a jsou vhodné na podlahové vytápění. Jejich vzhled je navíc naprosto elegantní!

Masiv vydrží po generace

Podlahy si můžete nechat udělat i z masivu. Na jejich výrobu se používají exotické dřeviny, jako je teak, merbau nebo palisandr. Ze známých dřevin je to dub, jasan nebo modřín. Hlavní výhoda podlah z masivu je ta, že vám vydrží po velmi dlouhou dobu a ještě generace po vás se po nich budou pyšně procházet. Masivní dřevěné podlahy jsou luxusní volbou a hodí se do každé místnosti. V kuchyni budou působit rustikálně a moderně zároveň, v obývacím pokoji vytvoří příjemnou a pohodovou atmosféru.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Dům, Zahrada se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Kristýna Novotná

Komentáře nejsou povoleny.