vstupní branka

Vybíráme vjezdovou bránu a vstupní branku

Můj dům, můj hrad. Vjezdová brána a vstupní branka vítají vaše hosty, udělejte na ně těmito prvky co nejlepší první dojem. Na základě čeho vybrat vjezdovou bránu a vstupní branku?

Prostor před zamýšlenou bránou

Pokud máte před zamýšlenou bránou nedostatek prostoru, budete spíše zvažovat kolejnicovou nebo samonosnou vjezdovou bránu. Oba typy se otevírají do strany podél oplocení.

Příjezdová cesta a brána do kopce

Brána ve svahu se může zpočátku jevit jako velký problém, ale i s ním se lze vypořádat. Optimálním řešením tohoto případu je samonosná brána, která je zavěšena na nosných sloupcích nad zemí. Jejímu plynulému chodu tak nevadí sníh ani spadané listí.

vjezdová brána

Usnadněte si obsluhu s elektronickým ovládáním

Vjezdovou bránu na elektropohon oceníte zejména v chladných a deštivých dnech. Díky jednoduchého dálkového ovladače na dvě 3V baterie nebudete nuceni vystupovat v tomto nečase ze svého vozidla a otevírat bránu manuálně.

Nemějte obavy, že se při výpadku elektrické sítě přes vrata nedostanete. Elektromotory jsou vybaveny bezpečnostním odjištěním (právě pro tyto případy), které umožňuje manuální manipulaci s vjezdovou bránou.

Slaďte typ i barevné provedení

Vjezdovou bránu a vstupní branku je vhodné sladit s oplocením pozemku. Vybírat můžete z mnoha výplní – tahokov, kovové, kované nebo hliníkové. Je jen na vás, kterému materiálu dáte přednost.

Jaký barevný odstín tohoto „uvítacího ansáblu“ zvolit? Snažte se o barevné sladění s některým z prvků na vašem stavení. Je jedno, zda se bude jednat o fasádu, střechu nebo klempířské prvky…

oplocení pozemku

Investice na dlouhé roky dopředu

Mějte na paměti, že se jedná o investici na dlouhé roky dopředu. Ať už jde o vjezdovou bránu, vstupní branku nebo již zmiňované oplocení, nepořizujete si je na rok či dva.

Zajímá vás, jak by vaše vjezdová brána a branka mohly vypadat? Nebojte se oslovit různé firmy s nezávaznou poptávkou a vyčkejte na cenové nabídky.