Vyberte ten správný nábytek pro děti, studenty i sebe

Abychom byli doma spokojení a dobře se nám bydlelo, je potřeba dodat našemu interiéru ten správný styl. Takový, který lahodí našemu oku, ale zároveň je praktický a funkční. Nábytek a bytové dekorace pro děti i dospělé nabízí firma Max.

Dětské pokoje pro ty nejmenší

Malé děti mají jiné potřeby než například student. Ten svou místnost využívá především k přípravě do školy. Dětské pokoje by měly být veselé a rozhodně byste zde neměli najít předměty, které dokážou způsobit zranění. Dětský nábytek se nabízí v různých barvách a vhodně zvolené bytové doplňky dotvoří kouzelné prostředí. Děti ocení barevné zdi, obrázky i koberce se zajímavým motivem. Jejich pokoj by měl být říší snů, v níž je radost si hrát a vyrůstat.

Studenti a jejich pracovní prostředí

Pestrobarevné tapety a koberce s autíčky nemají ve studentském pokoji co dělat. Neznamená to však v žádném případě, že by se mělo jednat o chladnou a neútulnou místnost. Nechte svého potomka, aby společně s vámi rozhodl o tom, jak a čím vybavit svůj pokoj. Studentské pokoje musí mít dobrý psací stůl a dostatek místa pro sešity a knihy. Absolutním základem je kvalitní osvětlení stolu, aby váš pilný synek nemohl přijít třeba s takovou výmluvou, že na své úkoly nevidí.

Obývací pokoj: místo, kde by měla panovat příjemná atmosféra

Co si budeme vykládat: děti ani studenti celý den ve svých pokojích nevydrží. Kromě kuchyně či jídelny jsou to obývací pokoje, kde se celá rodina schází. Právě o ně bychom měli pečovat nejvíce. Vyberte takový nábytek, který místnost nezahltí, ale nechá ji volně dýchat. Máte-li místnosti malé, nepořizujte si těžké a honosné skříně ani obrovské sedací soupravy. Jako hlavní volte jemné přirozené barvy a rozsviťte je výraznými a kontrastními doplňky.

Záleží jen na vašem vkusu a stylu. Se vším ostatním vám pomohou odborníci z nábytku Max.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Kristýna Novotná

Komentáře nejsou povoleny.