Výběr podlahy na celý život

S kompletní rekonstrukcí domu či bytu a stejně tak v případě zařizování nového domu je klíčové zvolit hlavní prvky z odolných a stálých materiálů. Proto se vyplatí investovat třeba do střechy prémiové kvality nebo podlahy, která bude žít spolu s vámi. V namáhaných prostorách a koupelnách vítězí keramické obklady, s nimiž dosáhnete skvělého efektu i jednoduché údržby. Jestliže chcete upustit od zažité klasiky v podobě těžkých koberců, sáhněte po podlahové krytině ze dřeva. Dřevěná podlaha dodá vašemu domovu nádech luxus a přiblíží vás o kousek blíž přírodě. Dřevo se navíc velmi dobře udržuje a po čase získává originální podobu.

Vícevrstvé podlahy Ekowood

Dřevěné podlahy jsou zárukou spokojenosti zákazníků především díky svým vlastnostem. Dřevěná prkna jsou opracována z exotických i klidných dřevin a kromě jedinečného vzhledu si vás získají též pro své tepelné vlastnosti. Dřevo se dobře kombinuje s ostatními prvky a působí tak velmi elegantně ve spojení s přírodním kamenem či sklem. V nabídce od předních prodejců najdete hned několik variant dřevěných podlah a zaručeně tak vyberete optimální řešení pro vaše místnosti. Vůbec nezáleží, zda hledáte kvalitní podlahu pro svůj domov, na chatu nebo do firemních prostor. Velké popularitě se těší například EKOWOOD. Jedná se o vícevrstvé podlahy s dokonalým opracováním. Vícevrstvé podlahy jsou vyráběny ze špičkových materiálů a dokonale reagují na podlahové vytápění.

Masivní podlaha pro několik generací

Investice do dřevěné podlahy se zajisté vyplatí i v momentě, kdy vsadíte na masivní provedení exotických dřevin i našich českých jehličnanů. Jejich neopakovatelný vzhled vyžaduje pravidelnou údržbu, díky níž si uchovává podlaha Real Floor svou nezaměnitelnou podobu, nicméně vám zároveň garantuje maximální životnost. U těchto dřevěných podlah si můžete být skutečně jisti, že každý dílec je originál. Hodí se proto perfektně nejen jako podlahová pokládka, svou strukturou dodá luxusní nádech také jako obklad interiérových stěn.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Dům se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Kristýna Novotná

Komentáře nejsou povoleny.