zdroj: shutterstock.com

Vdechněte místnostem styl! S pomocí doplňků interiéru

zdroj: shutterstock.com
zdroj: shutterstock.com

Zařídit bydlení útulně a přitom plné života vyžaduje sladění interiéru od stavebních prvků až po doplňky. Zatímco na stavební prvky musí myslet architekt, doplňky jsou většinou v režii obyvatelů domu, či bytu. Přináším vám tipy na nevšední doplňky, které vaši domácnost rozzáří!

Hodiny, které vás budou bavit

Dominantní postavení mívají v místnostech hodiny. Jedná se o funkční prvek, který má z principu zaručenou pozornost od nás i našich návštěvníků. Obdobně je na tom knihovna…

Máte obojí? Zkombinujte svou knihovničku s hodinami Karlsson ve tvaru knih! Takto originální propojení dvou dominantních prvků oslní každého!

Hodiny ve tvaru knih, zdroj: stylovky.cz
Hodiny ve tvaru knih, zdroj: stylovky.cz

Hodiny se skládají ze tří „knih“ rozdílných barev a stojí 990 Kč. Jedná se také o ideální tip na vánoční dárek pro studenty.

Klasika z kamene: Kamenný svícen a slánka s pepřenkou

Máte rádi pláže, oblázky a dekorace z kamene? Pak na vašem stole nesmí chybět dva kamenné doplňky: Kamenný svícen a kamenná slánka a pepřenka. Jedná se o nenápadný doplněk, který příjemně propojuje ostatní prvky v místnosti. Opět navíc mají praktické využití – ať už se jedná o dochucení jídla, či navození příjemné atmosféry u dlouhých večerů.

Jste milovníci vína?

Minout by vás neměly stylové držáky na víno. Lahev kvalitního vína se sama o sobě stává centrem pozornosti, s držákem ve tvaru lasa, či řetězu však může být víno doslova v centru místnosti, a to zcela bezpečně!

Lasový držák na víno, zdroj: stylovky.cz
Lasový držák na víno, zdroj: stylovky.cz

Jedná se o skvělý doplněk při zahájení večírku, víno samozřejmě dříve, či později otevřete. :) Každému bude lahůdka na očích od první chvíle!

Kde tyto skvělé doplňky zakoupit?

Tyto a mnohé další originální doplňky můžete zakoupit v internetovém obchodě www.stylovky.cz. Jedná se o obchod s pečlivě vytříděným sortimentem designového zboží, u kterého je kladen důraz na poměr cena/provedení.