prodej půdních bytů Praha

V Praze se dá bydlet blaze

Dnešní situace kolem bydlení není moc veselá, a už vůbec ne ve velkoměstě. Na jeden pronájem připadají desítky zájemců. Nové bytové domy se příliš nestaví a když, tak na zcela odlehlých místech. Komunistická sídliště jsou vybydlená a o prapodivné sousedy tam není nouze. Chcete žít blízko centra, prohlížíte reality častěji než facebook, chcete byt koupit, protože při dnešních nájmech je hypotéka rozhodně lepším řešením, ale také byste se rádi nastěhovali do nového, bez starostí s rozsáhlou rekonstrukcí? Mezonetové byty Praha jsou pro vás to pravé!

mezonetové bytyProcházíte se po městě a vidíte krásné bytové domy s hlubokou minulostí, která z nich přímo sálá, honosnou architekturou, domy z první republiky, v nichž jsou byty velké a krásné. Budovy, jež mají zcela nevyužité chátrající půdní prostory. A vy nemáte kde bydlet. Nevěšte hlavu! Jsou firmy zabývající se absolutní rekonstrukcí těchto domů, takže vytvářejí nové bydlení těšící stávající obyvatele i ty bydlící v blízkém okolí domů. Jejich práce je doslova spásou a pastvou pro oči kolemjdoucích. A když je společnost hodně šikovná, není pro ni problém přistavět historické budově třeba i patro pro byty se střešní terasou nebo osobní výtah.

Kde bydlení hledat?

Prodej půdních bytů Praha nemusí probíhat jen přes realitní kanceláře. Firma, která si za svým jménem stojí, si dokáže často svoji práci prodat sama. A tak nehledejte pouze přes nabídku realitek, ale zkuste i výhodnější cestu, kupte byt přímo od majitele. Zjistíte, že třetí strana není zkrátka potřeba.

Jde to i naopak

Pro stavební firmu Společnost – Ing. PETR MOUCHA – stavební, spol. s r. o., je jednou z hlavních činností výkup nemovitostí Praha. Jste vlastníkem činžovního domu, který se rozpadá? Vlastníte v domě jiné prostory využitelné k útulnému bydlení? Sami nemáte dost prostředků na přestavbu? Nemovitost nebo její část jednoduše prodejte. Prodejte ji přímo stavařům, kteří udělají vše pro to, aby dům nezahálel a mohl být zase užitečný! Obecně nejhorší způsob prodeje je opět oklikou přes realitní kancelář. Většinou váš dům nadhodnotí, a ten pak může být i roky v nabídce bez vážnějšího zájmu kupujících. Za tu dobu ovšem hodnota domu zas o něco klesne. Není v tom případě lepší udělat první krok ke krásnějšímu bydlení pro všechny?