Už máte svoji fotopast na zabezpečení majetku?

Strachujete se, že se jednoho dne objeví zloděj, kterého zaujme váš majetek? Jeden z možných zabezpečovacích prvků symbolizuje k tomu určená fotopast. Právě ta dokáže daného nenechavce zaznamenat a vám tak obstarat důkazní materiál.

Jakou fotopast vybrat

V případě fotopastí na ochranu majetku je třeba myslet na to, že by toto zařízení mělo být co nejméně nápadné. Určitě proto vybírejte spíše z menších variant, které se v okolí lehce ztratí. Vůbec nejoblíbenější fotopastí na ochranu majetku je ScoutGuard SG520 PRO. Představuje ideální řešení, jelikož má jednak malé rozměry a jednak přináší i vysokou míru spolehlivosti při snímání.

Možná si lámete hlavu nad tím, co vlastně v názvu fotopasti znamená označení PRO. Jde o označení řady, která nabízí vůbec to nejlepší. Tento konkrétní model je tak například doplněn o neomezené nastavení prodlevy čidla, které snímá pohyb. Obyčejná řada, tedy ScoutGuard SG520, pracuje pouze s několika intervaly, které však nejsou pro účely zabezpečení dostačující.

Spousta výhod

Tímto výčet benefitů řady PRO nekončí. Tato fotopast totiž navíc disponuje silnějším nočním osvitem diod, které jsou navíc maskovány pod černou clonou. Díky tomu toto zařízení nevytváří odlesky, které by tak zbytečně na fotopast upozorňovaly.

Silnější noční osvit je důležitý zejména u fotopastí, které slouží k identifikaci osob. Obyčejná verze SG520 totiž osvítí noční scénu pouze na 6 metrů. V případě verze PRO se dočkáte osvícení až 10 metrů a zvěř lze rozpoznat až na 15 metrů.

Máte jasno v tom, která fotopast je vhodná přímo pro vás? Na www.eshop-fotopasti.cz najdete nepřeberné množství modelů uskupených podle účelů jejich využití.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, Zahrada se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Kristýna Novotná

Komentáře nejsou povoleny.