Židle

Ulevte zádům – stačí zvolit správnou židli

Ten, kdo pracuje s počítačem a několik hodin denně sedí u stolu, namáhá krční páteř a může se potýkat s bolestmi hlavy. Ty jsou často výsledkem ochablé páteře a špatné polohy sezení. Díky širokému sortimentu kvalitních židlí do kanceláří minimalizujete bolesti zad a maximalizujete svou produktivitu za stolem.

Vybírejte chytře a důkladně

Zařídit si doma kancelář není vůbec složité. Nábytek do kanceláře je elegantně řešen tak, aby poskytl dostatek úložného prostoru pro vaše pracovní dokumenty, šanony a složky i nezbytné papírenské doplňky. Sortiment je opravdu pestrý a zahrnuje též konferenční stoly, stolky a lenošky pro náročné, kteří chtějí svůj pracovní koutek spojit s místem pro uzavírání obchodů nebo odpolední siestou. Základními prvky každé pracovny, jejichž výběr si dobře promyslete, jsou židle a křesla. Ergonomické židle mohou být vyrobeny z plastu, koženky, látky i kombinace posledních dvou zmiňovaných materiálů. Vybrané modely židlí disponují perforovanou zádovou částí, což oceníte i během parných letních dní.

Sladěno do detailu

Luxusním dojmem působí židle z kůže se zesílenými panely v namáhaných částech. Vysoce jakostní kůže vyžaduje pravidelnou údržbu, neměla by být vystavena přímému slunci, popřípadě být umístěna vedle radiátoru. Oproti jiným modelům vám ale slibuje výrazně delší životnost a dokonalý komfort. Výrobci jsou si vědomi, že funkcemi nabité židle jsou atraktivní pro domácí použití i zaměstnance, a proto modely vylepšují nastavitelnými područkami, podhlavníkem i sklonem zádové opěrky.

Samotný sortiment pořídíte v desítkách barevných tónů, jimiž oživíte i jednoduchý nábytek nebo naopak barvu doladíte ke stávajícím doplňkům a dekoracím. Chcete-li udělat něco pro své zdraví a zároveň vás práce u počítače živí, jednoduchou a efektivní investicí bude nákup nové ergonomické židle s perfektními vlastnostmi. Díky přehledné nabídce pro vás výběr nebude vůbec složitý!