Třídění a recyklaci kovošrotu nestojí nic v cestě

Správné nakládání s odpady je často velmi opomíjenou záležitostí, přitom nemusí být nijak komplikované. Stačí zavést jednoduchý systém a zajistit pravidelný odvoz nashromážděného materiálu. Tím vaše starosti končí! Zbavit se tak můžete kovošrotu, ale také elektrických spotřebičů, plastů nebo tabulkového skla.

Opětovné zpracování kovošrotu i jiného odpadu

K výkupu je vhodný kovo-šrot různého druhu. Běžně se vykupuje lehký nový i starý šrot, jehož tloušťka nepřesahuje 4 milimetry, v případě těžkého starého i nového šrotu je omezení většinou stanoveno na tloušťku 6 milimetrů. Dále se můžete zbavit ocelových a litinových třísek, litinového kusového odpadu a stejně tak i lehkého odpadu nízké čistoty, tedy praček, bojlerů apod.

Nutno podotknout, že trh s kovo-šrotem a dalšími odpady vhodnými k opětovnému využití podléhá jistým výkyvům. Za všechny jmenujme zejména uvalení cel USA na dováženou ocel a také pokles výkupních cen plastů či zastavení výkupu některých druhů plastů a papíru v Číně.

Všechny služby na jednom místě

TSR Czech Republic, největší zpracovatel kovů na našem území, je stabilní společnost s dlouholetými zkušenostmi, která má k dispozici širokou síť poboček a profesionální vybavení, takže může zajistit všechny potřebné úkony související se zpracováním kovošrotu. Jedná se například o přistavení kontejnerů, svoz odpadu podle individuálních požadavků, nakládku jeřábem, ale také likvidaci stavebních celků a podobně.

Drobní zákazníci oceňují zejména dobrou dostupnost a také jistotu včasného zaplacení. Střední i velké firmy s povděkem vítají rozmanitou škálu služeb, jednoduchou administrativu, velké logistické kapacity i vysokou odbornost.

Daří se vám najít spolehlivou firmu, která zajišťuje zpracování kovošrotu a dalšího odpadu?

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Dům se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Kristýna Novotná

Komentáře nejsou povoleny.