byty na prodej v Praze 3

Trendy v bydlení 21. století

Reality a svět bydlení patří k nejdynamičtějším odvětvím, které se neustále vyvíjí a velmi silně podléhá módním trendům. Světoví architekti bojují tisíce let o to, aby zaujali, navrhli funkční nemovitost a získali za to uznání. Stavitelé pak jejich návrhy proměňují ve skutečnost, aby domy sloužily lidem po další stovky let.

Zatímco začátkem minulého století byl favoritem funkcionalismus, za komunismu se nejvíce stavěly paneláky pomocí betonu, dnes, v dvacátých letech 21. století jsou na vrcholu asymetricky řešené bytové rezidence. Jedna taková právě roste na žižkovském Vackově. 

V hlavní roli asymetrie

Byty na pražském Žižkově jsou rezidenčním projektem, který tvoří celkem 11 bytových domů a 272 bytů. Jejich charakteristickým rysem je prostornost, dostatek světla, asymetricky řešený půdorys, balkony, terasy, předzahrádky a celkově minimalistické rysy. Ty jsou ve dvacátých letech 21. století považovány za velký trend.

byty na prodej

Projekt nabízí výběr od jednopokojových bytů o velikosti 30 m² až po pětipokojový byt s plochou přes 140 m². Díky online bytovému katalogu si lze vybrat konkrétní jednotky podle velikosti, příslušenství i orientace na světovou stranu. K jednotlivým bytům jsou přiřazena garážová stání i sklepní kóje, jež jsou situovány v podzemních podlažích. K dispozici je i možnost úpravy několika parkovacích stání pro elektromobily.  

Místo, kam se budete rádi vracet

Celá rezidence, respektive byty na prodej v Praze 3, jsou projektované v nízkoenergetickém standardu B. Jsou souběhem moderní architektury, funkčního bydlení a klidné lokality nedaleko parku. Právě okolí bytových domů je pro rozhodnutí, zda zde nový domov pořídit, jednou z nejpalčivějších otázek. 

Byty na pražském Žižkově

Byty u parku na Vackově mají ideální polohu, co se týká průsečíku oblasti s kompletní občanskou vybaveností a plochami určenými pro odpočinek a relax. Žižkov nejsou jen stavby a pamětihodnosti, ale také parky Parukářka a Žižkovské pece, které jsou oázou biotopů v hlavním městě. Domov, to je místo, kam se budete rádi vracet. A Žižkov toto bez zbytku splňuje.