Dřevěné úchytky

Trendy úchytky, které musíte mít

Zdálo by se, že jsou nábytkové úchytky zcela nepodstatnou součástí bytového designu. Opak je ale pravdou, a právě s pomocí úchytek dokážete zcela změnit styl vašeho nábytku. Které kousky jsou nyní trendy? Podívejte se na náš přehled. 

Dřevěné úchytky

Styl a ekologie se stále více prolínají. Překrásné kousky z lakovaného dřeva se tak stávají jedinečnou součástí mnoha druhů nábytku. Dřevěné úchytky skvěle vyniknou nejen na moderním minimalistickém designu, dají se použít i ve skandinávském, boho, nebo třeba ve vintage stylu. Záleží jen a jen na vás, jakou vlnou se necháte unést. Úchytky pomohou změnit i váš prostor. 

Dětství, jak má být

Dětské pokoje jsou dnes doslova rájem pro děti. To, o čem jsme my mohli jako malí jen a pouze snít, se dnes dětem plní. Překrásné dětské pokoje mohou být ještě stylovější, když obohatíte jednotlivé kusy nábytku o speciální dětské úchytky. Přejete si barevné úchyty, nebo třeba doplňky pro nábytek v podobě zajímavých tvarů, nebo třeba oblíbených pohádkových postaviček? V takovém pokoji je radost být. 

Profilové úchytky jsou trefou do černého

V minulosti se stále dbalo na to, aby byly úchytky v kuchyni co nejvíce vidět. Komu by se ale stále chtělo leštit tu hromadu úchytů? Místo toho jsou nyní trendy praktické profilové úchytky, které vyniknou na každém typu kuchyňské linky. Stylová trefa!

Knopky s vůní romantiky

Přiznejme si, že tyto úchytky v sobě nesou cosi hřejivého, co si doma přeje mít téměř každý z nás. Pokud zabydlujete prostorný moderně řešený loft, ale i v případě, že se právě chystáte změnit vaše kusy nábytku na nadčasový vintage, si knopky rozhodně přizvěte. Přinesou vám nezaměnitelnou atmosféru. 

Trendy se stále proměňují. Zatímco minulým dekádám vládla černá uniformnost, nyní jsme hravější a přejeme si mít teplo domova na dosah ruky. Úchytky vám pomohou splnit váš osobitý sen.