zdroj: adamec.cz

Tip na přemístění těžkých břemen na stavbách – mostové jeřáby

zdroj: adamec.cz
zdroj: adamec.cz

Na stavbách a také ve výrobních halách se často pracuje s těžkými břemeny. Může se jednat o stavební materiály i další předměty. Jejich přesun je prakticky nemožný, pokud nemáte k dispozici kvalitní jeřábovou techniku. Zvláště tehdy, jde-li o předměty s hmotností mnoha tun.

Jak fungují mostové jeřáby?

Nemusíte vždy spoléhat na klasické jeřáby. Zajímavým tipem je využití takzvaných mostových jeřábů. Jde o speciální typ jeřábů, které mají most. Ten se dle potřeby posunuje po kolejnici, která je umístěna v horní části zařízení. Veškerá břemena lze tímto způsobem přemisťovat velmi pohodlně.

Díky automatickému ovládání je obsluha stroje velmi pohodlná

Ke snadné manipulaci přispívá také fakt, že moderní mostové jeřáby mají plně automatické ovládání. Nevyžaduje to tak vlastně vůbec žádnou fyzickou námahu. Jednoduše použijete dálkové ovládání, s nímž pak mostem po kolejnici jeřábu posunujete dle toho, kam břemena chcete přemístit.

Kvalitní mostové jeřáby od tradičního německého výrobce jsou k dostání i u nás

Mostové jeřáby i další jeřábovou techniku, kterou využijete na stavbách i v průmyslových halách či na otevřených prostranstvích, pořídíte u společnosti Jeřáby Adamec Crane Systems. Jde o českou společnost, která je výhradním distributorem jeřábové techniky tradiční německé značky Stahl Crane Systems. Její historie sahá až do druhé poloviny 19. století, což už samo o sobě značí, že její produkty mají tradici a jsou na evropském, potažmo světovém trhu vysoce žádané a oblíbené.

Kromě mostových jeřábů firma Adamec Crane Systems nabízí také další tipy jeřábové techniky – klasické kladkostroje, podvěsné a portálové jeřáby. Kromě samotného prodeje samozřejmě nabízí i montáž a pravidelnou servisní údržbu. Jak jistě zjistíte, jeřáby potřebují pravidelnou péči, jinak se snadno může stát, že dojde k jejich poškození. To se pak negativně projeví na chodu firmy, která je nutně potřebuje ke své každodenní činnosti.

Více informací o možnosti pořízení jeřábové techniky od společnosti Adamec Crane Systems naleznete na webových stránkách adamec.cz. Na uvedeném webu je také poptávkový formulář, na jehož základě lze kontaktovat zástupce firmy a domluvit si s ním detaily objednávky.