zdroj: shutterstock.com

Tip na bydlení v Plzni a okolí

zdroj: shutterstock.com
zdroj: shutterstock.com

Hledáte bydlení v Plzni na krátký pár dnů či týdnů? Shánět klasický pronájem může být příliš zdlouhavé a navíc obtížné. Lepší variantou je volba ubytovny v Plzni a jejím okolí. Dobré zázemí poskytuje Ubytovna Dýšina.

Nerušené ubytování najdete v Dýšině

Proč je pro ubytování okolí Plzně vhodnější nežli samotné centrum města? V menších obcích máte klid, neruší vás stovky automobilů, které v blízkosti městských ubytoven projíždějí pod okny. Navíc se sem nestahují nepřizpůsobiví lidé, takže je zde i více bezpečno. Přesně z těchto důvodů je vhodné si zajistit lůžko v Ubytovně Dýšina.

Dýšina je malou obcí s necelými 2 tisíci stálých obyvatel. Najdete zde klid a pohodu. Ubytovna se nachází na okraji vesnice, v těsné blízkosti známého golfového areálu. Jen pár metrů od ubytovny se ocitnete v lese, kousek to ale máte i do obchůdku. Do centra Plzně se snadno a rychle dostanete nejen vlastním vozidlem, jezdí sem také autobusy MHD, kousek od obce je i železniční zastávka, z níž se vlakem dostanete na hlavní nádraží v Plzni.

Čistý a bezpečný objekt na okraji obce

Ubytovna překvapí příjemně a vkusně zařízenými interiéry. Samozřejmě nemůžete čekat luxus jako někde v hotelu. Pokud ale nejste nijak zvlášť nároční, budete zcela jistě spokojeni. Objekt je hlídaný a udržovaný, má vlastní parkovací stání i venkovní prostor s posezením, krbem s grilem a hřištěm na míčové sporty.

Potěší vás nízké ceny

Určitě vás zajímá, na kolik vás pobyt v ubytovně vyjde. Záleží na tom, jak dlouho zde hodláte zůstat. Při dlouhodobějším pobytu se cena za noc pohybuje už od 130 Kč, což je zřejmě nejnižší cena v porovnání s ostatními ubytovnami v Plzni a okolí.

A pro koho je bydlení na Ubytovně Dýšina vhodné? Pro dělníky, turisty, vlastně pro každého, kdo nemá v Plzni stálé bydlení a hledá dobré a přitom levné zázemí. Více informací naleznete na webu ubytovny, případně volejte na telefonní číslo 604 779 534.