tapety

Svítící tapety – neotřelá dekorace, která okouzlí každého

S tapetami se každý z nás alespoň jedno za život setkal. Mohly být různých vzorů a barev, určitě však nebyly svítící jako ty, které vzešly z rukou nizozemského designéra. Takže pokud hledáte inspiraci pro nové zdobení fádních stěn ve svém obydlí, mohou být právě tyto tapety vaší nejlepší volbou.

S nápadem na tapety přišel designér, jehož úmyslem bylo oživit tuto léty využívanou dekoraci. Výsledkem je efekt, který je vkusný, ale nápaditý. Po rozsvícení se na tapetě objeví různé vzory, které jsou utvořeny malým či větším množstvím LED diod.

Problémem není ani pohyblivý obrázek

Motivy jsou rozmanité a vždy korespondují s přáním zákazníka. Designér je tak schopen navrhnout i pohyblivý obrázek díky možnostem, které přináší osvětlující technologie. Volit tak lze nejen to, co bude na tapetě svítit, ale také v jaké barvě, aby dekorace korespondovala s místností, pro kterou je určena. Veškeré ovládání tapety je dálkové, lze měnit intenzitu osvětlení a časovat to, kdy se tapeta zapne či vypne.

Svítící tapety jsou velmi nápadité a mohou být výrazným doplňkem interiéru, který tak lze díky nim naprosto ozvláštnit. Zapomeňte na plakáty, obrazy, lampičky a svíčky, svítící tapeta plně nahradí účinky všech těchto prvků.