práce v realitách

Svět realit otevírá své brány nováčkům

Být realitním makléřem možná vypadá jako jednoduchá práce s dostupným výdělkem. Lákají vás reality, rádi komunikujete s lidmi a vidíte za sebou skutečné výsledky? Sledujete trh s nemovitostmi a do vínku vám byl dán dar radit, pomáhat a řešit situace k maximální spokojenosti? Pak by právě práce realiťáka mohla být vhodným řešením, jak získat kvalitní zázemí pro práci, zajistit si finanční prostředky a dělat, co vás doopravdy baví.

Jak vypadá den v realitách

Práce realitního makléře skutečně nemá pevně stanovený začátek dne a jeho konec. Realitní makléř si schůzky, prohlídky a administrativu plánuje podle svých časových možností tak, aby mu zůstalo dostatek času na rodinu, volný čas a třeba studium. Práce v realitách nebrání získání zkušeností a dosáhnutí stabilní pozice na trhu mezi ostatními ani studentům, pracovníkům před důchodem nebo maminkám na mateřské či po mateřské dovolené. Každý den v realitách je jiný. Jeden den fungujete jako finanční a právní poradce při zjišťování dostupnosti hypoték pro klienty, druhý den vystupujete jako terénní pracovník a další den jste třeba v roli asistenta či psychologa. Všechny dílčí práce mají společný cíl, a to uspokojit potřeby a požadavky zákazníků. Ti chtějí podle svých potřeb bydlet, stavět, podnikat či pronajímat své bydlení. Každý den tak dělá realitní makléř práce různého charakteru, v kanceláři pobývá jen nejnutnější dobu a tím je jeho zaměstnání zcela odlišné od ostatních profesí.

Jak odstartovat svou kariéru v realitách?

Pokud nevíte, jak se stát realitním makléřem, obraťte se na zkušené a nechejte se do celého procesu zasvětit. V realitní kanceláři RE/MAX Anděl jsou připraveni začlenit zkušené a ostřílené realitní makléře i začínající realitní hvězdy. Důvodů, proč vyzkoušet právě tuto práci, je několik a nemusí to být nutně pouze plat realitního makléře, který často sahá do solidních výšek.