Stavba střechy

Základem každého domu je pořádná střecha, kterou neteče. Co vám pomůže dům, jenž by byl postavený v nejmodernějším stylu, kdyby neměl střechu? Nebo měl, ale z nekvalitního materiálu, který by neuměl odolat všem povětrnostním vlivům. Dobrá střecha snese všechno – vodu, sníh, led i silný vítr. A navíc bude i dobře vypadat.

Nečekejte, až bude do domu zatékat

Jestliže je před vámi rekonstrukce střechy, jistě jste již pomýšleli na to, jestli váš krov novou střešní krytinu vůbec unese. Už má také něco za sebou, trámy nejsou to, co bývaly, a vypadá to, že nejspíš budete muset přikročit i k jejich obnově. Velkou výhodou pro vás bude, pokud firma, kterou si pro výkon rekonstrukce střechy vyberete, bude umět udělat všechny požadované úkony – tedy výměnu střešní krytiny stejně jako krovu.

Trojrozměrná prezentace střechy na klíč

Někdy se stane, že silný vítr vaši střechu poškodí. Pokud si sami netroufáte na opravu střechy, pozvete si jistě odbornou firmu. Střechy Praha se specializují na kompletní služby v oblasti pokrývačství, klempířství a jsou schopné dodat střechu prakticky na klíč. To znamená od zpracování projektové dokumentace ve 3D, trojrozměrné prezentace a vytvoření cenové nabídky až po samotnou realizaci krovu i střechy. Při své práci využívají nejrůznější moderní stroje, umějí vytvořit ozdobné klempířské práce z mědi, pozinku či hliníku a provedou i oplechování komínů či montáže okapů a svodů.

Dlouholeté zkušenosti s opravami střech

Aby byly střechy opravdu kvalitně provedené, měla by mít firma s jejich pokládkou zkušenosti. Střechy Novák se podílely již na více než 300 opravách střech nejen rodinných, ale také činžovních domů. Umějí vybudovat střechu i pro luxusní podkrovní byty, které jsou v současné době tolik oblíbené. Firma je schopná dodat kompletní klempířské, pokrývačské i tesařské práce ve vysoké kvalitě k plné spokojenosti každého zákazníka.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Kristýna Novotná

Komentáře nejsou povoleny.