Stále nový koberec!

Kusové tkaniny a stejně tak pokládka formou koberce po celé místnosti jsou nedílnou součástí téměř každé české domácnosti. Některé koberce jsou citlivé na údržbu a vyžadují zásah odborníků. Ti totiž používají speciální techniku, umí pracovat se skvrnami a za jejich prací stojí reálný výsledek zánovního vzhledu tkaniny! Koberce mohou být kromě pořádného vysávání rovněž hloubkově čištěny, ošetřeny od roztočů a alergenů a v neposlední řadě impregnovány. Dokonalý vzhled garantuje prodloužení životnosti i zachování původní kvality jednotlivých vláken.

Čištění koberců Praha

Jste-li z hlavního města a hledáte schopnou firmu využívající profesionální čisticí a zároveň šetrné prostředky, obraťte se na letitého hráče na trhu s portfoliem spokojených zákazníků z řad velkých podniků i soukromých osob. Čištění koberců je prováděno speciálním strojem, jehož síla se podílí na rozzáření a regeneraci. Tato metoda se hodí pro namáhané koberce položené například v halách, na rozsáhlých plochách bank, ve veřejných objektech či hotelích a školách. Spokojeni budou rovněž zákazníci z blízkého okolí, neboť pracovníci za nimi cestují třeba směr Beroun, Kladno či Neratovice.

Ušetřete čas díky péči o čalounění

Chcete-li ušetřit čas i finance, otestujte služby nejen na svých kobercích, ale též sedací soupravě. Čištění je vhodné pro kožené i čalouněné sedačky, které jsou využívány ve firmách, školkách, sportovních objektech nebo na úřadech. Kromě gaučů a pohovek se odborníci postarají i o další předměty, jako jsou taburety, křesla, popřípadě sedací vaky. Ekologická a zároveň vysoce účinná kosmetika minimalizuje skvrny, nečistoty, roztoče, prach i alergeny. Díky tomu získá váš obývací pokoj nádech svěžesti a sedací souprava bude opět vonět jako nová! Svěřte svůj gauč i tkaniny do rukou zkušených pracovníků a těšte se ze znovunabytého designu vašeho domova.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Dům se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Kristýna Novotná

Komentáře nejsou povoleny.