Sruby na klíč

V dnešní betonové době se moderní dřevěné stavby stále více stávají předmětem zájmů lidí, což je také výrazně poznat na realitním trhu, kde je o tyto specifické stavby velký zájem. I dřevěné sruby dokáží být moderní, řídit se nejnovějšími stavebními trendy a zároveň být uvnitř komfortní a prostorný. My ve firmě WOOD-LIFE vám dokážeme s největší pečlivostí postavit dřevěný srub na klíč, který uděláme přesně krok za krokem podle vašich představ.

sruby na klíčSruby na klíč a jejich realizace

V naší firmě s tradicí WOOD-LIFE stavíme moderní, prostorné sruby na klíč, které člověka zaujmou kvalitou a vlastnostmi dřevěného materiálu, stoletou životností. Sruby na klíč budou také šetrné k vašim peněženkám, především v zimních měsících. Máte už místo, kde v hlavě už přesně vidíte váš srub na klíč? Vezmeme ohled na všechny faktory jako je materiál, členění domu, způsob topení a další. V tom všem bude samozřejmě záležet hlavně na všech vašich přáních a požadavcích, kdy vám poté navrhneme projekt i s celkovou kalkulací. A jak vše bude probíhat? Jednoduše vám vše vysvětlíme pomoci vypracovaného plánu realizace. Probereme s vámi dispozice domu, vše pečlivě naplánujeme a poté se jednoduše pustíme do stavby vašeho srubu klíč, který bude přesně podle vašich představ. Při stavbě používáme nejmodernější stavební a technologické postupy, které nám dokonale umožní využít kompletní potenciál dřevěného materiálu. I díky tomu jsme také schopni kombinovat i více druhů materiálů. Než se nadějete, tak už bydlíte ve svém srubu na klíč, kde se člověk opět navrací k přírodě. Ve srubech WOOL-LIFE se budete cítit volně a bezpečně.

Naše WOOD-LIFE sruby na klíč jsou stavěny především z kvalitního sušeného hoblovaného smrku, cedru nebo borovice, například masív nebo lepený profil, který následně opracujeme dvojitou péro-drážkou. Hranoly jsou pak ve všech rozích propojené křížovým spojem-zámkem. Izolace ve srubových stěnách je vybírána z kvalitní ovčí vlny, dřevité vlny nebo kamenné vaty, které s pomocí kvalitního dřeva dokonale udrží teplo ve vašem domově. 

Jak budou koncově vypadat obvodové stěny záleží jen na vás. Chcete dřevěné obklady, zdivo, nebo kámen? Stačí říct a my zařídíme vše podle vašich představ. Nosné dřevěné konstrukce jsou hoblované, což výrazně zkrášluje a zvýrazňuje celkový charakter dřevostavby. Navíc skvěle zapadnou jako součást do interiéru jako přírodně-estetický prvek.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Kristýna Novotná

Komentáře nejsou povoleny.