prodej bytů

Sníte o bydlení v Praze? Najděte si byt podle svých představ!

Bydlení v Praze láká stále více mladých. Nadějní podnikatelé hledají v Praze komerční prostory, chtějí rozšířit svůj obchod o další skladovací prostory či ateliér a najdou se i tací, kteří investují do činžovních domů a hledají bydlení pro svou rodinu. Hlavní město České republiky nabízí obrovské spektrum možností jak v soukromém tak profesním životě, soustředí se sem pobočky většiny firem a sportovní a kulturní akce jsou tady na denním pořádku.

prodej bytů

Projekty pro mladé, seniory i rodiny s dětmi

Byť je Praha plná možností, mimo jiné patří mezi drahá města Evropy a to se odráží i na cenách bytů a domů. Prodej bytů v Praze je ale velmi aktuální, zvláště pokud se obrátíte na vhodnou společnost. Ta disponuje historicky cennými bytovými domy v atraktivních lokalitách, odkud je kousek na tramvaj, metro i do školy či lékárny. Velký důraz je kladen nejen na samotné bytové jednotky, ale též společné prostory, jež jsou udržovány v čistotě. Bytové jednotky jsou okouzlující, prostorné a nabízejí dokonalé zázemí pro náročné klienty i poklidný domov pro starší páry a rodiny s dětmi. V blízkosti naleznete celou řadu parků a relaxačních zón, jimiž Praha skutečně vyniká. Kromě prodeje lze využít i pestrou nabídku pronájmů.

Aktuální rezidenční projekty

Luxusní bydlení vám nabídnou rezidenční projekty. Ty hotové garantují moderní a nadčasové bydlení ve vyhlášených částech hlavního města, na webových stránkách se ale můžete informovat též o připravovaných projektech, které zatím nejsou ve výstavbě, zato jsou parádní investicí. Rozhodnete-li se pro život v pulsující metropoli, budete nadšeni jejím historickým jádrem, nízkou nezaměstnaností i řadou skvělých příležitostí, jak si užívat nejen pracovní čas, ale i volné dny v přírodě, na sportovních akcích a kulturních festivalech. Na své si přijdou i studenti, protože je zde výběr z mnoha špičkových škol, a také senioři, kteří nejraději cestují městskou hromadnou dopravou, aby se vyhnuli zácpám.