odhad ceny nemovitosti

Snadný prodej nemovitosti

V nemovitostech se točí dost peněz, proto nikdo nehodlá riskovat, když něco prodává či naopak kupuje. Pro začátek potřebujete najít místo, kde se nabídky realitního zaměření zveřejňují, přičemž sem zavítá již mnoho lidí hledajících svou vysněnou chalupu či vilu.

Dobrý inzerát zvýší zájem

Říkáte si, že podat inzerát je velice snadné? Jste si jisti, že umíte psát bez hrubek, že vaše věty mají hlavu a patu, že v něm každý zájemce najde to důležité? Někdy je lepší se do podobných záměrů nepouštět a svěřit vytvoření inzerátu profesionálovi. Textace prodejního inzerátu se provádí jako placená služba, kdy se zhotovení ujme realitní textař, který dobře ví, co vše se uvádí, aby se získala patřičná pozornost zájemců o koupi nejrůznějších druhů nemovitostí.

Uvědomte si, jak si vybíráte sami zboží. Musí vás něčím upoutat! To samé platí u inzerátů, protože je jich spoustu a záleží na tom, aby se co nejvíce jedinců zajímalo právě o ten váš. Zaměřte se na vyfotografování všech místností a exteriéru. Lidé jsou zvědaví, rádi se podívají, jak to u vás vypadá a zda by se jim toto bydlení mohlo zalíbit. Určitě je lepší si obstarat profesionální nafocení bytu, aby vše vypadalo ještě lépe než ve skutečnosti. Zajde za vámi zkušený fotograf, který vám předem poradí, jak vše připravit. Širokoúhlý objektiv zachytí to nejpodstatnější a následně zveřejníte fota ve vysoké kvalitě.

Hodně pomáhá i zrealizování vizualizace interiéru. Už jste se někdy zasnili, jak by to mohlo vypadat, kdybyste obraz pověsili do předsíně, židle se stolem přesunuli k oknu, a tak podobně? Díky vizualizaci každý uvidí, jak hezké bydlení se dá vykouzlit pomocí maličkostí.

Zveřejnění jako další krok

Perfektně připravené podklady tvoří základ. Nyní stačí vše zveřejnit na místě, kde se dá vybírat z několika tisíc nových nabídek, tím pádem sem už pravidelně chodí zájemci. Cincink je realitním portálem, kam můžete vkládat své inzeráty zdarma. Bez placení se obejde i registrace, která vám přinese příjemné bonusy v podobě kreditů. Ty sbíráte průběžně za aktivitu na stránkách, přičemž je následně použijete třeba na získání slev na služby nebo na propagování vašich inzertních zpráv.

Nedostatečné množství peněz vás nezastaví

Jděte si za svým snem, stojí to za to. Ano, když už dostanete šanci vlastnit domek podle představ, tak ho jen tak nepošlete k vodě. Spočítejte si úspory, kterými disponujete, zbytek vyřešte pomocí hypotéky. Tento druh úvěru se dá splácet více let, tedy v nižších splátkách. Úroky jsou mnohem nižší v porovnání s běžnými půjčkami. Třeba to skutečně nebude tak nezvládnutelné, ostatně to vám ukáže hypoteční kalkulačka online, kde si zadáte několik údajů, abyste se záhy dozvěděli, jak vysokou sumu získáte a kolik bude měsíční splátka.