férový realitní portál

Snadný prodej či koupě nemovitostí

Než se pustíte do prodávání nebo kupování nemovitosti, dobře si promyslete všechny potřebné kroky, které povedou k úspěšnému obchodu. Vždyť se nejedná o žádné malé částky, aby nad nimi člověk mohl jen tak mávnout rukou. Nespoléhejte na druhou šanci, protože první rozhodnutí a plány se musí vydařit na jedničku! 

Dobrý realitní partner

Obchodování s nemovitostmi se spojuje s nutností vlastnit větší částky peněz, o které se snadno připravíte, když něco uděláte špatně. Každý se neobrací na své nejbližší s prosbou o pomoc, když se jedná o důležitý obchod, protože k tomu jsou přece jen potřeba zkušenosti z oboru. Veškeré služby spojené s prodejem a koupí nemovitosti si však lze zajistit jako placené služby. Férový realitní portál Cincink vám pomůže s čímkoliv si budete přát, protože za portálem stojí známá Komerční banka. Pro začátek vám poskytnou prostor, kde si zdarma zveřejníte svou inzertní nabídku. Nejlepší cestou je zaregistrování, protože pak si vše snadněji pohlídáte, navíc díky své aktivitě sbíráte body, později využitelné na různé slevy za služby nebo pro zviditelnění inzerátu.

Rychlý prodej bytu

Prodej bytu, domu a jiných nemovitostí se většinou pojí s nutností mít vše rychle vyřízené. Největším oříškem bývá nalezení správného kupce, kterému se zalíbí lokalita, stavba, dokonce i požadovaná cena. Sami uznejte, že nejde o nic úplně jednoduchého. Na realitním webu vám sice poskytnou možnost inzerce zdarma, ale i při vysoké návštěvnosti se nic nepřihodí úplně samo. Uvědomte si, že tady zveřejní své nabídky spoustu dalších osob, tudíž se vaše šance na brzké vyřízení podstatně snižují. Nicméně existují možnosti, jak své pozice výrazně vylepšit.

Způsoby vylepšení inzerátů

Pro mladé i starší osoby znamená vždy koupě bytu důležité životní rozhodnutí. Zkoumají veškeré detaily, než dojde ke konečnému slovu. Postarejte se včas, aby je zaujalo nabízené! Budete se prezentovat informacemi o domě, bytě, pozemku. Na popisu si dejte hodně záležet, dobře formulujte fakta, vyhněte se gramatickým chybám. Jestliže vám různé sepisování činí potíže, obraťte se na zkušeného realitního textaře, který si hravě poradí se zachycením nejpodstatnějších informací. Textace prodejního inzerátu je k dispozici jako placená služba.

Dále hodně záleží na pořízených fotografiích. Nikdo nepřistoupí na kupování zajíce v pytli. Než se někdo dostaví na osobní prohlídku, zveřejněné fotky rozhodují, zda k ní vůbec dojde. Nefoťte neuklizené místnosti, skutečně neudělají dobrý dojem. Zbytečnosti schovejte a interiér co nejlépe upravte. Doporučuje se odborné nafocení bytu, kdy se k vám dostaví profesionální fotograf, aby zachytil širokoúhlým objektivem jednotlivé prostory ve vysoké kvalitě. Uvidíte, že profi focení vypadá vždy podstatně lépe.