skluzavky

Skluzavky a dětská hřiště do vaší zahrady

Také jste si pořizovali rodinný dům proto, aby si vaše děti měly kde hrát? Vlastní zahrada je oproti okolí panelového domu na sídlišti velikou výhodou. Ke spokojenosti vašich dětí jí možná něco málo chybí. Co takhle jim pořídit skluzavku nebo rovnou celé dětské hřiště?

skluzavky

Aby se dětem na zahradě líbilo

Děti jsou všetečky, věčně v pohybu a k němu potřebují i adekvátní místo pro svoje dětské dovádění. Velmi praktickými se do zahrady u rodinného domu jeví koupit něco, co vaše děti zabaví na dlouhou dobu, a přitom budou venku na čerstvém vzduchu. Dětská hřiště dnes nabízejí herní prvky v takové nabídce, že vybrat si mezi nimi bude dokonce i pro vás složité. Zkuste se však poradit s dětmi, co by se jim na zahradě nejvíce líbilo. A určitě to vyhrají dětské domečky, skluzavky, houpačka i pískoviště.

Máte-li obavy o bezpečnost vašich dětí, pak vás může uklidnit to, že dětská hřiště vyráběná v České republice v Kutné Hoře jsou certifikovaná, aby splňovala přísné podmínky pro bezpečnost dětí. Díky tomu domů získáte výrobek, který bude bezpečný a dlouho sloužit. Není problém také do Kutné Hory zajet a v showroomu se na jednotlivé výrobky podívat a udělat si tak přehled o tom, co je vlastně na trhu k dostání. A když si uděláte výlet i s dětmi, ty vám určitě řeknou, které hřiště se jim nejvíce líbí.

Kvalitní materiál je zárukou dlouhé životnosti

Dětská variabilní hřiště z Březové u Kutné Hory, jež se prodávají pod značkami Herold, Monkey´s Home a Cubs, jsou vyrobené z kvalitních dřevěných profilů, které jsou impregnované, aby odolaly povětrnostním vlivům. Přece jen jsou hřiště umístěná na zahradě, kde na ně svítí slunce, prší i sněží. Po určitém čase je vhodné impregnaci obnovit, aby dětské hřiště mohlo sloužit co nejdéle. Výrobky se prodávají v demontovaném stavu. Zručný kutil však z jednotlivých dílů sestaví hotové dílo. Pokud si však na to netroufáte, je možné si přímo u prodejce objednat i odbornou montáž.