sklo s grafikou

Skleněné obklady v interiéru

Chcete snadno dosáhnout modernějšího vzhledu ve vašem interiéru? Zaměřte se na výměnu starých obkladů za nové. Tentokrát může být vaší volbou staré dobré sklo za příznivé ceny, které dovoluje zhotovit mnoho nápaditých dekorů.

sklo s grafikou

Jednoduchá údržba obkladů

Skleněné obklady se velice jednoduše udržují, navíc si vybíráte z nepřeberného množství barevných variant. Určitě skvěle vyniknou hlavně v kuchyních a koupelnách. Nemusíte se obávat rychlého poškození, protože v současnosti se zhotovují z bezpečnostního skla, obvykle o tloušťce čtyři až šest milimetrů. Zpracování pomocí nejnovějších technologií zaručuje skutečně vysokou kvalitu materiálu. Odolnost je tedy zaručena nejen proti zvýšenému tlaku, ale také proti vysokým teplotám. Není problém si nechat vyrobit sklo opatřené leštěnými hranami, stačí se zmínit, aby mohlo dojít k dohodě a následné realizaci na vaše přání.

Nápaditá grafika na obložení stěn

Ať už si představujete jakýkoliv vzhled kuchyně, sklo s grafikou vám umožňuje mít naprosto luxusní vzhled, protože ve výběru objevíte tisíce nejrůznějších motivů. Vše bude perfektně ladit s vaší kuchyní, koupelnou či jinými prostory. Od kaleného skla očekávejte sedmkrát vyšší pevnost v porovnání s klasickým. Nepoškodí ho přímý náraz, dokonce ani škrábance se jen tak neobjeví. Fototisk umožňuje provedení s kterýmkoliv motivem nebo s fotografií s vysokým rozlišením. Využít můžete firemní vzorník, kde se momentálně nachází 270 tipů na zpracování. Grafické náhledy vzoru se nezávazně zpracovávají na základě rozměrů místnosti. Montáž a zaměření začíná tím, že si vyberete vzor, který se vám líbí. Posléze přijdou technici zaměřit rozměry a podle nich se sklo vyrobí. Takto neriskujete, že by sklo mělo jiné rozměry a instalace by byla neproveditelná. Pokračuje se tím, že se vám pošlou materiály ke schválení a dojedná se termín montáže.