Pojištění Bezpečný domov

Seznamte se s novou generací pojištění bydlení! Investice se vyplatí!

Nechcete se bát o majetek? Vyřešíte to jedině tak, že si sjednáte odpovídající pojištění, které vás bude chránit. Jako top produkt na trhu bylo klienty prostřednictvím nezávislých finančních serverů zvoleno pojištění Bezpečný domov PLUS.

Kryje škody na nemovitosti i na vybavení 

Pojištění Bezpečný domov spadá svým rozsahem do kategorie majetkových pojistek. Kryje škody, které mohou vzniknout na nemovitosti i na věcech movitých (tj. na vybavení domácnosti). Mezi pojistná rizika patří například: kouř, výbuch, přímý i nepřímý úder blesku, zemětřesení, vystoupnutí vody z kanalizace, povodeň, záplava, škody způsobené zvěří, vandalismus, krádeže a další.

Pojištění Bezpečný domov

Pojistit si můžete rodinný dům s maximálně dvěma byty a byt v osobním vlastnictví, je určeno i pro rekreační objekt. Vztahuje se dokonce i na nemovitost ve stavbě, dostanete finanční kompenzaci i v případě, když dojde k odcizení stavebních součástí. Je vhodné i pro podnikatele, kteří si spolehlivě pojistí budovy s podnikatelskou činností do 1/2 obytné plochy nebo vybavení kanceláře či ordinace. V ceně je i pojištění odpovědnosti s limitem až 10 000 000 Kč, které se vztahuje na škodu vlastníka, držitele, nájemce nebo správce budovy či bytu. Jak přesně funguje pojištění odpovědnosti, se dozvíte například zde.

Bezpečné určení ceny 

Dříve bylo nutné mít ke sjednání pojistky odhad ceny. U pojištění Bezpečný domov PLUS stačí, když budete znát velikost – tj. m2. Na základně velikosti obytné plochy se určuje cena pojistky. Pojišťovna se snaží jít klientům vstříc, a proto nevyžaduje platbu celé sumy najednou. Platby si můžete rozložit na měsíční, čtvrtletní nebo pololetní splátky.

Bezpečný domov PLUS

Jednoduše online! 

Mezi nesporné výhody patří i sjednání online. Vyřízení všech formalit zabere jen několik minut. Navíc se pojistka sjednává na dobu neurčitou, takže si nemusíte pamatovat termíny a smlouvu obnovovat. Smlouva je při splnění všech náležitostí platná od následujícího dne!