Půjčovna dodávek v Ostravě

Rychlé půjčení dodávky

Jak se rychle zbavit věcí k přestěhování? Stačí si půjčit dodávku, aby se vám dovnitř naskládalo co nejvíce předmětů. Nemusíte se ptát žádného souseda, protože ta jeho byla již loni v havarijním stavu, zkuste půjčovnu s kvalitní nabídkou.

Půjčovna dodávek v Ostravě

Pomoc v podobě půjčené dodávky

Nemilá překvapení většinou přicházejí v době, kdy po tom toužíte nejméně. V podnikání se vždy vystavujete riziku, že se něco porouchá a sjednané kšefty jsou okamžitě v ohrožení. Jestliže provozujete autodopravu, můžete momentální krizi vyřešit jednoduchým půjčením užitkového vozidla. Půjčovna dodávek v Ostravě poskytuje vynikající služby za ceny, které se vám zalíbí. Není problém si dojednat krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem, vše na vaše přání. Jednotlivé vozy se předávají ve velice kvalitním stavu, čisté a budete jednat s milým personálem. Zrovna tak je umožněno si zapůjčit na libovolnou dobu mikrobus, což se může hodit při pořádání společného výletu s přáteli, s kolegy ze zaměstnání nebo i pro převozy lidí na vzdálené pracoviště. 

Půjčená dodávka i s řidičem

Půjčovna dodávek a mikrobusů Ostrava vám může kdykoliv předat k provozování jednu nebo několik ze svých dodávek, kterých momentálně vlastní třicet sedm. Zároveň ve vozovém parku disponuje čtrnácti mikrobusy. K výhodám patří, že si lze zamluvit zapůjčení vozu i s řidičem bez kauce. K dispozici jsou také anglicky mluvící řidiči. Není problém si domluvit, že vůz vrátíte na jiné pobočce, než odkud jste odjeli. Ostravská pobočka otevírá denně, dokonce i ostatních svátcích. Lze si sjednat přistavení na jakékoliv místo v rámci České republiky. K samozřejmostem patří bezchybný technický stav a jistě vás potěší nízká spoluúčast havarijního pojištění od dvou tisíc korun. Nízké ceny vám usnadní rozhodování. V případě zájmu si proveďte rezervaci, když předem víte, v jakém termínu tuto službu využijete.