rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce svěřte profesionálům!

Rekonstruujete dům či byt? S profesionály to bude hračka! Víme, kde je seženete!

Ke každé rekonstrukci, a je jedno, zda je ve hře rekonstrukce bytu či domu, přistupujte s rozvahou. Jedině pečlivě naplánovaná rekonstrukce vás nebude stát peníze navíc. Jsou to právě chyby v plánování, které ve výsledku stavební úpravy prodražují. A těch je lepší se vyvarovat.

Zaměřeno na kompletní rekonstrukce

K rekonstrukcím přistupujeme z různých důvodů. Nejčastěji nás k nim vede snaha modernizovat stávající v mnoha ohledech už nevyhovující bydlení, z něhož kompletní rekonstrukce může udělat nejenom bydlení moderní a trendy, ale také úsporné. Kvalitně zrekonstruovaná nemovitost jinými slovy nebude jen příjemnější na pohled, ale i levnější na užívání. Zateplením střechy a výměnou oken půjdou nahoru stupně vně interiéru a dolů účty za energie. Především se nám však v takové nemovitosti bude dobře bydlet.

Rekonstrukce svépomocí? Raději zapomeňte!

I na rekonstrukcích se hodně stavebníků snaží ušetřit. Nešetřete však za každou cenu, tedy na kvalitě, a to jak stavebních materiálů, tak i odvedené práce. Uvědomte si však, že šetření na nepravých místech se vám může šeredně vymstít. Na pozoru buďte před jakýmikoliv neprofesionálními zásahy do jádra budovy, které by mohly ohrozit její statiku. Nevyplácí se však ani obcházení stavebního úřadu, který by vám v případě nepovolené rekonstrukce mohl nařídit stavbu odstranit. Na jakékoliv rekonstrukce bytového jádra si jinými slovy najměte profesionály, kteří jsou zárukou, že veškeré stavební zásahy budou bezpečné a v normě.

Kuchyně na míru

Největší položku vašeho rozpočtu zřejmě bude představovat rekonstrukce koupelny a kuchyně. Její součástí většinou bývá výroba a montáž kuchyně na míru. Jedině taková kuchyně dokáže respektovat veškeré vaše požadavky a přání, zkrátka představuje cestu ke kuchyni vašich snů, která vám bude po všech stránkách vyhovovat. Z hlediska rozměrů, materiálů i ergonomie.

Postup výroby a montáže

Výroba kuchyní na míru jinými slovy má svá přesně daná pravidla. Zadáte-li její výrobu například havířské společnosti Mattes Plus, s.r.o., postup bude následovný: Kuchyňská linka v první řadě bude zaměřena. Následovat bude bezplatné vypracování ceníku i 3D grafického návrhu. Bude-li se vám zamlouvat, bude možné přistoupit k sepsání smlouvy a zahájení výroby. Posledním krokem bude montáž kuchyně a zapojení veškerých elektrospotřebičů. Zbytek už bude na vás. Tedy kuchyni vdechnout život. Zútulnit ji a zdomácnět. A poprvé v ní něco uvařit.