pokládka podlah

Profesionální pokládka podlah

V bydlení se musí pochopitelně začínat od podlahy. Určitě se vyplatí se spolehnout na pokládku, kterou vám zrealizuje tým odborných pracovníků s mnoha zkušenostmi. Pro vaše maximální pohodlí si můžete vybírat z mnoha typů podlahových krytin. 

Rovný podklad podlahové krytiny

Pokud byste rádi získali záruky na kvalitní položení podlahovin, určitě je třeba se nejprve zabývat vytvořením rovného podkladu s tolerováním odchylek v rozmezí od jednoho do dvou milimetrů. Pokládka podlah bude takto výborně zrealizována. Hladkého povrchu se dosahuje pomocí samonivelačních stěrek, díky kterým se jednoduše dosáhne potřebné roviny u podkladové vrstvy. Velmi žádaná je pokládka korkových podlah Tábor, protože tento materiál má vynikající izolační vlastnosti, rovněž je antistatický, hypoalergenní a utlumí kročejový hluk. Měkký povrch se nejvíce hodí do ložnic, dětských pokojů a do bytů alergiků. 

Laminátové podlahy se kombinují v několika vrstvách a ve výsledku nabízejí mnoho vzorů a barev, aby si každý vybral vyhovující design pro své moderní bydlení. Spolehnout se můžete na barevnou stálost, odolnost proti slunečnímu záření nebo dlouhou životnost. Pochopitelně si hned na začátku musíte uvědomit, zda bude podlaha hodně zatěžována, nebo naopak. S vysokou zátěží počítejte v kancelářích, halách, obchodech apod. právě podle zátěže vyberete vhodnou variantu. 

Koberce jako záruka pohodlí

K velkým výhodám patří, že se v současné době vyrábějí koberce v mnoha designech a barevných odstínech, takže vám mohou sloužit jako perfektní ozdoba interiéru. Pokládka koberců se doporučuje všude tam, kde vám je zima od nohou, čímž získáte dobrou tepelnou izolaci. 

V domech s několika patry se vám může hodit i profesionální renovace schodů Tábor, kdy se opraví nosné a pochozí části. Schodiště se vzhledově sjednotí a přizpůsobí současným nárokům a momentálnímu stylu stavby.