bazén do země

Proč se vyplatí investovat do bazénu?

Možná se vám zdá předčasné teď mluvit o bazéně. Nicméně první jarní paprsky brzy ukážou svou sílu a za chvíli i teploty na teploměru budou šplhat k neuvěřitelným třiceti stupňům. Ano, nenadějeme se a léto bude tady v celé své kráse. Proto máte nejvyšší čas připravit se na sezónu a zvážit, zda budete letos investovat do bazénu na zahradu anebo u vás vyhraje bazén do země.

bazén do země

Léto ve znamení nekonečného koupání

V horkém počasí oceníte možnost kdykoliv se osvěžit v bazénu a užít si dokonalé vodní radovánky. Patříte-li mezi sváteční plavce, budete rádi za zahradní bazén. Jenže pro náročné zákazníky, kteří rádi tráví volný čas po práci a možná o víkendech u vody, jsou vhodné především zapuštěné bazény v zemi. Jsou totiž vizitkou luxusu, zároveň vám umožní trávit čas u vody, aniž byste se museli mačkat s ostatními nebo se strachovat o svou bezpečnost. Zvláště u menších dětí se vyplatí investovat do bazénu v zemi, protože jej dlouhodobě využije celá rodina. Díky skvělým cenám dnes bazén v zemi není vůbec nedostupný luxus, naopak se nový bazén stane ozdobou vaší zahrady i zahradní party s přáteli. Velikost bazénu si zvolíte sami, stejně jako umístění. S výstavbou bazénu je pak spojeno možné zastřešení, díky němuž bude vodní plocha chráněna před padajícím listím či hmyzem.

bazény

Jaký typ bazénu vám učaruje?

V nabídce seženete hned několik variant bazénů, přičemž na své si přijdou milovníci luxusního provedení, klasiky i funkčnosti. Velmi populární jsou přelivové bazény, kde voda sahá po samotný horní okraj a bazén tak tvoří rovinu s okolním terénem. Zapuštěný skimmerový bazén do země navazuje na dlažbu a voda je odváděna lokálně. Velmi trendy pak působí bazén vypláštěný těžkou fólií. Poslední zmiňovaná varianta je ideální při realizaci nového bazénu či rekonstrukci interiérových nádrží. Zapuštěný bazén nabízí řadu pozitiv a výhod, proto mu klasický bazén nad zemí za pár tisíc nemůže konkurovat.