bezdrátové osvětlení

Přivítejte nový rozměr světla

Světlo je něco tak úžasného a zcela přirozeného, že si bez něho nedokážeme představit svůj život. Jak bychom pracovali? Jak bychom se mohli malovat, popřípadě si dopřát tlumenou atmosféru romantického večera ve dvou? Světlo je běžnou součástí našeho života a vy máte ideální příležitost objevit nové, unikátní, chytré osvětlení. S ním přichází Philips Hue. Nové, unikátní bezdrátové osvětlení vám umožní ovládat světlo a vytvářet světelné efekty podle aktuální nálady pomocí chytrého zařízení.

bezdrátové osvětlení

Světelná hra bez limitů

Philips Hue vám učaruje snadnou instalací i rozšiřováním. Jediným stisknutím tlačítka svůj domov oživíte světlem. Ať už to budou ovládací prvky, žárovky a Hue pásky, s nimiž podpoříte svou aktuální náladu. Abyste mohli ovládat chytré osvětlení, je zapotřebí čtyř jednoduchých kroků. Nejprve našroubujte nové Hue žárovky do svítidel a proveďte instalaci pomocí připojení wi-fi. Jakmile se světla rozsvítí, stačí si stáhnout originální aplikaci a připojit se ke světlům. V ten moment můžete světla používat podle potřeby a libosti. Nastavte si třeba teplé bílé světlo, chladné denní světlo či barevnou duhu podle nálady. Tlumivé odstíny podpoří váš odpočinek, sváteční atmosféru podpoří odstíny barev. Váš domov bude od nynějška chytřejší, maximálně pohodlný a samozřejmě energeticky účinnější díky unikátnímu systému Philips Hue.

philips hue

Jak lze ovládat chytré světlo?

Zábava i směr přesně podle vás – takový je osvětlovací systém Philips Hue. Je praktický, zábavný a užitečný, dokáže vylepšit rutinní činnosti a pozvednout je na vyšší úroveň, přesně tak, jak chcete vy sami podle sebe. Nespornou výhodou je, že osvětlení můžete ovládat dálkově. Většina lidí ve tmě hledá vypínač, pouze vy si můžete rozsvítit kdykoliv a odkudkoliv, takže minimalizujete riziko pádu. Díky širokému spektru barev lze nastavit ideální osvětlení na každém místě. V ložnici si dopřejte třeba tlumené tóny, do pracovny zvolte intenzivní osvětlení a díky žárovkám Philips Hue zabavte i děti. Jednoduchou instalací aplikace si užijete spoustu zábavy, odpočinku a uvidíte, že pojem světlo získá zcela nový rozměr.