zdroj: shutterstock.com

Pořiďte si právě nyní nový zahradní bazén: Ušetříte spoustu peněz

zdroj: shutterstock.com
zdroj: shutterstock.com

Přemýšleli jste, že si na příští léto necháte u domu postavit zahradní bazén? Pak nečekejte až na jaro, právě nyní je ideální čas si jej zakoupit.

Proč nakupovat bazén v zimě?

Přestože nás čeká zima, právě nyní vhodná doba na to pořídit si nový plastový bazén na zahradu. Prodejci totiž nabízejí akční slevy a k dostání jsou tak bazény za mnohdy výrazně nižší ceny, než jaké jsou běžné na jaře a v létě, kdy je o ně největší zájem. Ušetřit tak můžete stovky či dokonce tisíce korun.

Výhodná koupě spočívá v nákupu bazénového setu

A ušetřit se dá ještě jiným způsobem. Pokud si totiž pořídíte rovnou celý bazénový set, dostanete k bazénu i patřičné příslušenství, které byste si jinak museli kupovat zvlášť. V jedné ceně tak získáte kupříkladu pískovou filtraci či schůdky, které jsou zejména pro nadzemní bazény nezbytnou pomůckou.

Některé bazénové sety navíc pořídíte i se zastřešením. To je velmi praktickou záležitostí. Díky němu se totiž může bazén využívat i v chladnějším období. Stačí si zajistit dobré vytápění a ohřev vody a v bazénu se pak vykoupáte klidně i v lednu, kdy už je na zahradě sníh.

Zahradní bazén je dnes běžným standardem

Zahradní bazény jsou hitem posledních let. Kdo jej na své zahradě u domu nemá, ten může jedině litovat. Vzhledem k tomu, že veřejné bazény a plovárny zdaleka nejsou ve všech městech a někdy mohou být od vašeho bydliště vzdáleny klidně i desítky kilometrů, je zahradní bazén jedinou možností, jak se v létě příjemně osvěžit.

Využijte konce roku a pořiďte si zahradní bazén za výhodné ceny. Nákup plastových bazénů včetně příslušenství uskutečníte na webových stránkách plastovebazeny.cz. Zde najdete bohatou škálu produktů. Prodejce vám nabízí také kompletní servis a montáž zařízení, díky čemuž si nemusíte dělat hlavu s instalací.