pojištěná nemovitost

Pojištění nemovitosti je důležitou otázkou pro zodpovědné majitele

Mít klid, vědět, na koho se obrátit v případě, že zaklepou na dveře problémy. Přijít přitom mohou hodně nečekaně, ať už to bude požár v bytě nebo rozbitá pračka, která vytopí sousedy a ti budou logicky požadovat náhradu vzniklých škod. A jistě bychom našli ještě desítky dalších příhod, které bychom raději nikdy nezažili. 

Nevíme však, co se přesně stane za hodinu nebo zítra a je lepší, když jsme na podobné nepříjemné eventuality dobře připraveni. Pojištění tedy není otázkou, při které odpovídáme ano nebo ne. Spíše je podstatné to, kde si podobnou smlouvu sjednáme, že?

Krátká smlouva a dohoda přesně na míru

Na první pohled až nekonečná dokumentace, to je věc, která všechny zájemce jenom odradí. Je tedy jasné, že dnešní pojišťovny se snaží celý proces papírování maximálně zjednodušit, aby byl klientsky přívětivým. Platí, že mít pojištěnou nemovitost je dnes věcí osobní zodpovědnosti, ať už jde o garsoniéru nebo rodinný domek na předměstí. 

Minimální administrativa je ale velké plus, podobně jako celková komplexnost smlouvy. Pojistit se totiž můžete i pro případ, že si omylem zabouchnete dveře bytu. Zámečník v tom případě nemusí být zanedbatelnou položkou v rodinném rozpočtu, pojistka však podobné výdaje pokryje.

pojištění Bezpečný domov PLUS

Katastrofická rizika jsou už v základu

Bojíte se různých událostí, které jsou spíše nepravděpodobné, ale mohou napáchat obrovské škody na majetku? Dnes už kvůli nim nemusíte řešit žádný složitý systém připojištění, protože budou plně zahrnuta už v základní verzi pojistky. A ke sjednání dohody stačí jediný důležitý údaj, a sice počet metrů čtverečních obytné plochy nemovitosti, kterou chcete pojistit. Zaujala vás taková nabídka? Přečtěte si více o pojištění Bezpečný domov PLUS, s nímž můžete zahrnout do smlouvy třeba i svou rekreační nemovitost, garáž nebo chatu.