rozkládací sedací soupravy

Pohodlné sedací soupravy do vašich domovů

Také si nesmírně rádi užíváte pohodlí na gaučích, pohovkách a sedacích soupravách? Proč si nekoupit úplně novou sedačku, když se nabídky posledních let tak rozšířily, aby si každý vybral tu přesně zapadající do ostatního interiérového vybavení.

Jen tak si pohodlně posedět

Posezení nemusí být vždy příjemné, ale předpokládá se, že když přijdete domů, tak zde najdete místo, kde dokážete relaxovat. To můžete sami ovlivnit, protože nikdo jiný si nevybere tu nejlepší sedačku, pohovku, gauč nebo křeslo. K nejoblíbenějším patří sedací soupravy, protože člověk si rád po namáhavém dni natáhne nohy. Dát si několik minut odpočinku po práci, obědě patří také k obvyklostem mnoha lidí. Kvalitní a pohodlné sedací soupravy seženete i za akční ceny v mnoha barevných variantách. K oblíbeným patří rohové provedení na levou i na pravou stranu. Nejprve se tedy rozhodněte, ke které stěně se vaše nová sedací souprava přišoupne. V nabídkách najdete kostru z kombinace měkkého a tvrdého dřeva, pérování kvalitními pružinami faliste a doplnění moderními chromovanými nožkami. U některých druhů si můžete vybrat barvu korpusu a potahu zvlášť.

Vždy vítané úložné a spací prostory

Trápí vás nedostatek místa? Ať už vlastníte malý nebo velký byt, ani jeden z nich není nafukovací. Jednou se zaplní každý koutek a vy budete muset volit varianty, kam uložit další věci. Do obývacího pokoje si umístěte rozkládací sedací soupravy, kterým nechybí rozměrný prostor pro spaní i posezení. Záleží také na dostatečném úložném prostoru v nábytku. Zejména postele a sedačky zaberou dost místa, proto by měly nabízet i něco navíc. Potom si dovnitř snadno uložíte například polštáře, deky, spacáky a náhradní pokrývky. Předností je, že i ve složeném stavu si skvěle odpočinete, protože tu objevíte dostatečně velký prostor na lenošení. Mimochodem, designový taburet si pořiďte, když tušíte, že na vašem místečku nezůstanete dlouho sami. Natažení nohou pak nic nezabrání.