boudy

Pelíšky a boudy pro psy tak trochu jinak

Když se řekne “bouda pro psa”, automaticky se nám vybaví dřevěné boudy stlučené z prken, které jsou na zahradě nebo případně v kotci a které slouží psům jako přístřeší před nepřízní počasí nebo jako úkryt při silvestrovské noci. Boudy však nejsou jenom z prken a neslouží jen venkovním pejskům, ale boudu si můžete koupit také domů, do interiéru. Možná si mnozí lidé klepou na čelo, jak je možné zakomponovat do interiéru velkou boudu pro psa, ale my nemáme na mysli velkou boudu pro psa, nýbrž pelech pro psy ve tvaru boudy.

Ušité boudy jsou v současné době hitem. Kupují se především pro malá a střední psí plemena. Tím že se jedná o pelech, který má stříšku a stěny cítí se v něm pejsek útulně a v bezpečí.

Boudy pro každého pejska malého plemena

Například boudy od firmy iridog.cz multifunkční a dají se díky poddajnému střihu přetvořit z boudy na pelíšek. Dle nálady a potřeby pejska. Bouda je pro psy tajemná skrýš, kde je jen málokdo najde, zároveň je to místo, kde mohou pohodlně spát či odpočívat.

Boudy pro psy se hodí zejména do místností, které nejsou tepelně izolovány. Jelikož jsou boudy vysoké a uzavřené, pejskovi dovnitř neprofukuje, tudíž nenachladne ani neonemocní vážnější nemocí. Boudy tedy mají celou řadu výhod, není důvod nad nimi váhat.

Pro jaký pelech se rozhodnete vy?

Samozřejmě existují i klasické pelechy, které jsou k dispozici v mnoha barevných a vzorovaných provedeních aby bylo možné je lépe nakombinovat s vaším interiérem. Každý pelech má něco do sebe. Oválný působí útulně, obdélníkový se dobře umisťuje do pokoje, kapsa a bouda budí pocit bezpečí a soukromí.  Pro jaký pelíšek se rozhodnete vy? S jakým pelíškem uděláte svému čtyřnohému kamarádovi radost? Nezapomeňte, pelíšek by měl být pohodlný a příjemný hlavně psovi.