vysokotlaké čištění

Opravy kanalizace přenechejte odborníkům

Pokud jste zažili problém ucpaných trubek v panelovém domě, zajisté víte, že se nejedná o nijak příjemnou záležitost, spíše naopak. Ucpaná kanalizace a potrubí je noční můrou všech, protože následky přetékání mohou být fatální. S kanalizacemi je spojená celá řada úkonů, jež je prováděna na pravidelné bázi těmi nejpovolanějšími. S opravami souvisí též monitorování a frézování kanalizací. Tyto nové technické postupy a metody představují špičkové společnosti s unikátními certifikáty a jedinečným know-how, jež garantuje rychlý průběh oprav i následných kroků.

vysokotlaké čištění

Vysokotlaká technika s vlastní pohonnou jednotkou

Čištění kanalizace často doprovází vysokotlaké čištění s cílem propláchnutí vody vysokotlakým čerpadlem. Výkon tlakového čerpadla generuje vodu pod regulovatelným tlakem, a tím pádem dokáže při volbě správné trysky uvolnit zanesená místa. Před zásahem do kanalizace je vhodné též monitorování kanalizace, protože přesně zjistíte, jaký je stav kanalizace, a předejdete tak nežádoucím havarijním situacím. Pravidelný monitoring zajišťují zařízení různých kategorií, od nástrčných kamen až po chytré stroje s množstvím řídících funkcí. Přístroje pro monitorování jsou opatřeny kamerovou hlavou pro zjišťování kvality trub, prasklin, deformací i měření spádů. To vše zajišťuje kamera s možností natáčení a zvedání do různých úhlů.

Oprava kanalizace bez výkopu?

Jakmile nastane havárie, jsou vyžadovány okamžité opravy kanalizace, aby byla zajištěna její průchodnost a plnohodnotná funkčnost. Nemusíte se obávat, že by práce na kanalizaci znamenaly rozkopané cesty a snížený přístup k chodníkům či vozovce. Dnes se již používají bezvýkopové opravy kanalizace pomocí speciálního příslušenství umožňující sanaci menších průměrů potrubí, a to klidně při 90 stupňovém úhlu. Životnost speciálního lineru je více než padesát let, přičemž samotná instalace je velmi jednoduchá. Vyvarujte se krizových situací a obraťte se na lídra v oblasti techniky určené pro čištění, monitorování a frézování kanalizací včetně oprav.