Oplocení podle vašeho gusta

Možná jste si výběr oplocení představovali mnohem jednodušší, v současné době je však na trhu tolik variant, že není jednoduché jen tak si vybrat. Někdo chce mít plot jen symbolický, takže bude nízký, průhledný a především esteticky řešený, aby jen doladil vzhled okolí domu. Dalšímu je v podstatě jedno, jak plot vypadá, vyžaduje od něj především ochranu soukromí, bezpečí a praktické vlastnosti, především odolnost a dlouhou životnost. Někdy to ale jde skloubit tak, že v jednom plotu získáte estetického pomocníka, který vám dopřeje soukromí, kolik budete potřebovat. Tím jsou betonové ploty, které představují oblíbené univerzální oplocení pro každého.

Vyberte si betonový

Betonové ploty vydrží i silný nápor mechanického působení, odolávají úspěšně vlhkosti i střídání teplot. Nevadí jim mráz, sníh ani déšť, vypořádají se i s kroupami a silným slunečním zářením. Betonové ploty nevyžadují žádnou zvláštní údržbu, namontují se a od té chvíle se o ně vůbec nemusíte starat a vydrží vám spolehlivě sloužit několik desítek let.

Mnozí budou jistě namítat, že betonový plot bude zaostávat esteticky. Buďte ujištěni, že nebude, betonový plot se vyrábí v několika dekorech a barvách, stačí si vybrat a nakombinovat podle vašeho vkusu. Volit můžete dále také celkovou výšku plotu a tvar jeho zakončení. Někdo volí rovný betonový díl, někdo zaoblený i s okrasnou mřížkou. Je tu ale i možnost vybrat si dřevěné latě. Ty se často používají v kontrastních barvách a slouží k ozvláštnění a optickému odlehčení plotu. Při výběru dekoru se vás budou ptát, zda chcete plot dekorovaný z jedné strany, nebo oboustranně, volte určitě oboustranný betonový plot, který bude estetický z vnitřní i vnější strany oplocení. Betonové ploty vás uchvátí svou elegancí a také praktickými vlastnostmi, pořiďte si i vy plot, který vypadá esteticky, a navíc je i praktický.