indukční technologie

OBJEVTE INDUKČNÍ TECHNOLOGII S NOVINKAMI ZNAČKY MORA

Značka MORA představuje novinky v indukčních varných deskách. Směle se tak řadí mezi špičky na trhu. Nové indukční desky MORA charakterizuje vysoká kvalita, inovativní funkce, okouzlující vzhled a skvělá cena.

indukční technologie

Jsou vybaveny mnoha funkcemi, která vás nadchnou a není jich málo. Jejich použití je příjemné a uživatelsky komfortní nejen díky jemnému dotykovému ovládání. Indukční technologie získává stále na větší oblibě díky výhodám, které jsou ve srovnání s jinými druhy vaření nedostižné, ať už jde o rychlost, energetickou účinnost, bezpečnost či snadnost čištění. Značka MORA se svými novinkami uspokojí i ty náročnější zákazníky. Každý si může vybrat z několika variant, dle svého vkusu. Ať zvolíte variantu s rámečkem, se zkosenou hranou, nebo broušenou hranou, vždy to bude jedinečná dominanta vaší kuchyně, která je nedocenitelně praktická.

Čtyři oktagonové zóny s funkcí AreaFlex najdete u typu MORA VDIT 656 X. Dvě zóny lze spojit vertikálně do jedné, čímž vznikne jedna velká varná plocha na levé, nebo pravé straně desky. Indukční deska disponuje mnoha dalšími funkcemi, které jsou přínosem nejen pro milovníky vaření. Třeba funkce StayWarm zajistí udržování konstantní teploty 70 °C, díky které si jídlo zachová původní chuť a teplotu, až do chvíle, než se konečně celá rodina sejde u stolu a vy můžete podávat nedělní oběd. Všichni tak mají polévku teplou tak jak má být. Také se vám už někdy stalo, že potřebujete od rozvařeného oběda na chvilku odběhnout? Využijte funkce StopGo.

MORA

Jedním dotykem pozastaví vaření, aniž byste ztratili nastavené parametry. Když nestíháte u plotny sledovat i čas, pomůže funkce TimeAssist. Nastavíte si dobu, jak dlouhou potřebujete a deska ji za vás ohlídá. Potřebujete jemně rozpustit máslo nebo čokoládu na skvělou polevu vašeho báječného koláče? Šetrné rozpouštění při teplotě 40 °C zajistí funkce SoftMelt, kterou zajisté využijete i při šetrném rozmrazování. Potřebujete bleskově rychle přivést vodu do bod varu? Pak se vám bude hodit extra výkonná funkce PowerBoost, která výrazně zkracuje dobu ohřevu. Nechybí ani dětská pojistka, která brání přenastavení a blokuje ovládání. Pokud jste ráno rozespalí oceníte na přípravu vajíček kuchyňskou minutku EggTimer, která pohlídá, že vajíčka budou přesně tak, jak je máte rádi. V případě nechtěného vypnutí varné desky využijete funkci Recall. Během 5 sekund po vypnutí desky lze vyvolat poslední použité nastavení na varných zónách. Po odebrání nádoby z indukční desky se nečinná varná zóna sama automaticky vypne.Ty tam jsou strachy, že jste doma nechali zapnutou plotýnku.

cena: 12 990 Kč

MORA myslí na všechny a v nabídce má i typ VDIT 655 FF, kde zůstaly dva klasické kulaté induktory a spojit zde lze dvě oktagonové zóny s možností využití AreaFlex.

Za cenu 11 990 Kč

Další možností, jak varné plochy propojit je využití funkce BridgeZone, kde indukční varná deska dokáže dvě oddělené varné zóny spojit přemostěním v jednu velkou. To umožní MORA VDIT 653 FF, která rovněž nabízí skvělé funkce jako u předchozích typů, jen typ propojení varných zón je jiný.

cena: 9 990 Kč

Ani na milovníky bílých spotřebičů značka MORA nezapomněla. Dáváte přednost bílé variantě indukčních desek? Do bílého setu vám skvěle zapadne VDIT 653 FFW v ceně 11 990 Kč.

Teď už je jen na vás, jakou variantu si zvolíte a stanete se mistrem vaší kuchyně.

MORA je PLNÁ ŽIVOTA. Spolu nám to šlape už od 1825.