Byty u parku Na Vackově

Nový projekt rezidenčního bydlení Na Vackově

Život v Praze? Někdo vám na to bez dlouhého rozmýšlení kývne, jinému se z jeho oblíbené vesnice nechce. Bydlení ve velkoměstě není pro každého. Kdo má rád vše na dosah ruky bez nutnosti dlouhého dojíždění, ten se pro bydlení v hlavním městě rozhodne. Navíc je tu i více pracovních příležitostí. A co se nových bytů týká, existují zde ve fázi stavby developerské projekty, které jsou aktuálně k dispozici.

Byty Praha – v blízkosti centra, a přesto stranou městského ruchu

Jedním z developerských projektů jsou na Praze 3 – Byty u parku Na Vackově, jež realizuje Metrostav Development. Už sama přítomnost zeleně naznačuje, že se tu určitě bude dobře bydlet, protože obyvatelé budou mít kde vyvenčit svého psa nebo se projít s kočárkem. Na Žižkově se vždy dobře žilo, je to tradiční místo pro žití s typickou zástavbou, která vznikla už na konci 19. století. Ale Žižkov není jen historie, vzniká zde nové centrum s moderními byty, které po stránce architektonické vycházejí vstříc současným potřebám, mezi které mimo jiné patří přístup denního světla.

Nové byty Praha 3 čekají na své majitele

Novostavby Praha 3 na Žižkově nabízejí komfortní bydlení se snadnou dostupností centra hlavního města. Přitom jsou stranou každodenního městského ruchu, takže vytvářejí příjemné prostředí pro rodinný život s dětmi. Pokud aktuálně hledáte zajímavé bydlení v Praze a chcete jít do novostavby, pak Byty u parku Na Vackově tu čekají právě na vás.

Občanská vybavenost je na prvním místě 

Základem kvalitního bydlení v dnešní době je dostupnost občanské vybavenosti, která život značně zjednodušuje a dělá ho příjemnějším. Takové jsou i byty Praha 3, v jejichž okolí najdete mateřskou i základní školu, restaurace a stylové hospůdky, a také prostor pro trávení volného času sportováním nebo procházkami s rodinou. Samozřejmostí je blízkost zastávek městské hromadné dopravy.

Detailnější informace o všech developerských projektech společnosti najdete na webu Metrostav Development.