novostavby Praha

Novostavby Praha: Kde všude můžete získat nové byty? Dokonce i na Břevnově

Hlavní město je pro spoustu Čechů cílovou stanicí, kde se usadí, pracují a vychovávají své děti. Do Prahy je přivedlo třeba vysokoškolské studium, ale také touha bydlet ve velkoměstě, kde je v mnohém život jednodušší. Patříte mezi ně a hledáte nové byty? Na Břevnově jich právě několik staví.

Proč si vybrat právě Břevnov

Kdo chce mít skvělou adresu, pro toho bude Břevnov ideální místem pro bydlení. S tím také počítá nový projekt Rezidence Radimova, která nabídne tři bytové domy se sedmi až devíti nadzemními podlažími. Vychází z návrhu architektonického studia Atelier 89, který vsadil především na přírodní materiály. Dřevěné lamely chrání fasádu před letním žárem a zároveň vytváří zajímavé detaily. Součástí novostavby Praha budou i zimní zahrady. Samozřejmostí je garážové stání a sklepní prostory. Dispozice bytů jsou od 1+kk po 5+kk, tudíž si tu najdou to své jak jednotlivci, tak rodiny s větším počtem dětí.

V dosahu příjemného prostředí

Břevnovem vždy kráčela historie a je to vidět i v současné době. Moderní nové byty Praha 6 využívají tohoto genia loci, který tu na vás dýchne z každého koutu. V blízkosti Rezidence Radimova je také rybník a kaplička, které vytvářejí klidové zákoutí pro trávení volného času venku třeba na procházce se svým psím kamarádem nebo dětmi. 

Samozřejmostí je občanská vybavenost

Současné bydlení se bez občanské vybavenosti neobejde, lidé ji ke svému pohodlnému životu potřebují. Nové byty v Praze disponují blízkostí zastávky MHD nebo nájezdu na Pražský okruh. Pro děti je tu zábavní centrum, pro dospělé zase soukromé wellness a v laser game se zabaví všichni. A když to nebude stačit, centrum Prahy je opravdu blízko a zde si určitě najdete spoustu zajímavých akcí pro volný čas.

Nové byty na Břevnově jsou tu pro vás. Nečekejte s koupí zbytečně dlouho, jejich prodej již začal a zájem je velký.