Garážová vrata

Nová vrata zhodnotí dům

Vzpomínáte si na dobu, kdy jste se do garáže dostávali jen velmi těžce a za každého počasí jste čelili složitému mechanismu otevírání, kdy vás potrápil třeba zamrzlý zámek nebo zkřivená křídla vrat? S tím je teď konec! Nová moderní vrata si můžete dopřát v mnoha variantách provedení a mít jistotu, že nejen zvýší hodnotu vaší nemovitosti, ale zároveň vám perfektně poslouží pro komfortní vstup i vjezd do garážového prostoru.

Jaká vrata vybrat?

Garážová vrata mohou mít mnoho podob, vybírejte pečlivě, aby byla vámi zvolená varianta nejvýhodnější. Velmi oblíbená jsou sekční garážová vrata. Stejně tak posuvná vrata s otevíráním do boku patří mezi vyhledávané možnosti pro úsporu místa v samotném garážovém prostoru. Jedná se tedy o mimořádný způsob otevírání, který oproti jiným variantám, jako tomu může být u sekčních či výklopných řešení, neboť vám zůstává dostupný prostor stropu garáže například pro uskladnění sezónního vybavení či žebříků a dalších dílenských nezbytností. Sekční vrata vám firma dokáže nabídnout v mnoha barevných odstínech a zachovat tak jednotnou linii vstupních dveří a oken. Stále velké oblibě se těší rolovací vrata s apartním hliníkovým boxem, kam se stohuje zateplené hliníkové lamely. Tento typ montovaných vrat disponuje bezpečnostní nouzovou klikou. Kdo fandí klasice a přitom nechce v zimě svádět boj se zamrzlým zámkem či během dovolenkové sezóny s jeho vylomením, pak zajisté ocení výklopná vrata v nadčasovém provedení, jež neztrácí kouzlo.

Firma má řešení pro domy i průmyslové objekty

Svěříte-li se do rukou odborníků, máte jistotu kvalitní spolupráce včetně cenného poradenství s volbou nejvhodnější varianty právě pro vaše bydlení. Rozhodně neváhejte a obraťte se na zkušeného profesionála v oblasti vrat také v případě, že vlastníte komerční či nebytový prostor a chcete nová, bezpečná vrata. Řešením mohou být průmyslová vrata v sekčním či rolovacím provedení.