Garážová vrata

Nová vrata pro lepší bydlení i podnikání

Sháníte nová vrata, s nimiž chcete zabezpečit svůj rodinný dům, popřípadě firmu? Pak se svěřte do rukou zkušených odborníků, kteří na českém trhu působí již více než 25 let a mají na svém kontě řadu pozitivních referencí. V jejich portfoliu služeb najdete špičkový komplexní servis, montáž i široké spektrum modelů vrat samotných. Kromě výroby na míru individuálním požadavkům zákazníka se specializují též na tisíce barevných kombinací pro dokonalý zážitek z nových vrat a to bez ohledu na to, zda vybíráte vrata do garáže nebo haly.

Do garáže podle typu dveří

Garážová vrata mohou mít hned několik podob. Už dávno neplatí, že existují pouze klasická dvoukřídlá garážová vrata, nýbrž i jiné modely, s nimiž ušetříte místo a najdete vhodný způsob zasouvání dveří bez limitace prostoru garáže. Nejen u novostaveb a garážových stání moderních bytových komplexů jsou v oblibě rolovací garážová vrata. Jejich obliba spočívá ve variabilitě montáže, protože se dají montovat zvenčí před otvor, do otvoru a stejně tak klasicky dovnitř garáže za stavební prostor. Díky jednoduchému a funkčnímu navíjení do schránky nebudou vrata zabírat místo pod stropem garáže, jak je tomu u jiných modelů. Navíc v případě poškození vyměníte jednotlivé panely a odpadnou vám starosti s finančně náročnou celkovou opravou.

Jaký model je vhodný pro průmyslový objekt?

Na popularitě neztrácí ani výklopná garážová vrata jednoduchá na obsluhu a manipulaci. Ideální volbou pro někoho mohou být i posuvná garážová vrata. Jejich využití je vhodné i u snížených stropů či v garáži, kde počítáte s každým centimetrem místa a chcete vrata otevírat třeba jen částečně. V nabídce nechybí též sekční garážová vrata, jež vynikají perfektními izolačními vlastnostmi a kromě atraktivní ceny si vás získají širokým spektrem barev. Ani průmyslová vrata dnes nemusí platit za nevzhledný doplněk, naopak být maximálně funkční a využitelná. Výborným řešením jsou například garážová vrata s dveřmi fungující dvěma způsoby – jako plnohodnotná vrata i dveře jako další vstup do prostoru.