čištění sedacích souprav Brno

Nezničte si sedačku během čištění

Mít uklizený a načančaný byt patří k běžným starostem. Už se vám zase povedlo udělat skvrnu na sedačce a hledáte způsob, jak ji rychle odstranit? Nehody se stávají. V obchodech seženete nejrůznější čistící pomocníky, ale dejte pozor na správný výběr a použití.

Jak si poradit s nevzhlednými fleky

Před začátkem raději vyzkoušejte vybraný přípravek na malé ploše (na méně viditelné), nezapomeňte respektovat rady z přiloženého návodu. Další postup volte podle potahového materiálu. U textilních druhů postačí čas od času přeluxování vysavačem. Omyvatelné textilie vám nedají moc zabrat, ovšem jiné látky naopak vyžadují náročnější péči. Vyvarujte se používání chemických ředidel a rozpouštědel. Zapomeňte také na různá abraziva, písky a prací prášky. U čerstvě vzniklých skvrn obstarejte jejich brzké odstranění odsátím pomocí hadříku nebo papírového ubrousku. Zaschlé oškrábejte například lžičkou či nějakou plochou tupou věcí. Přejděte k použití suché pěny, speciálního saponátu či vlažné vody s malým množstvím neutrálního mýdla. Snímatelné přehozy jednoduše vyperte v pračce.

Profesionální starost o čalounění nic nezkazí

Rádi získáte volný čas, oželíte své amatérské postupy a svěříte čištění sedacích souprav Brno profesionálům? Nejdříve očekávejte předčištění hodně zašpiněných míst. Speciální prostředek uvolní během chvilky nečistoty. Následuje účinné předkartáčování a dokončení pomocí profesionálního extrakčního stroje. Extraktor obsahuje výkonná čerpadla starající se o vstříknutí přípravku do sedačky. Čištění sedaček Brno pokračuje odsátím do sběrné nádoby. Zbavíte se také roztočů a prachu. Dokonce zmizí nežádoucí zápachy. Nábytek pohltí pěkná vůně, navrátí se původní barvy. Nezáleží na potahové látce – k vaší spokojenosti se dokonale postarají o různé materiály a na vaše přání kdekoliv v naší republice.