domácí klimatizace

Nejvyšší čas se ochladit

Teploty šplhají neúnosně nahoru a to značí jediné – tropy jsou brzy tady! Nechcete jako každý rok v půlce letních měsíců řešit vyprodané větráky? Pak na to jděte chytře a vybavte se klimatizací. Ta vám pomůže od vysokých teplot v bytě, v prostorách domu i na chalupě, kde oceníte chládek a svěží vzduch. Klimatizace je rovněž dnes už nepostradatelným vybavením kanceláří, kde trávíte významný podíl dne. Jen si představte, jaké by to bylo jezdit v třicítkách v autě bez možnosti klimatizace či stažení oken, jak to pak může vypadat v kanceláři, viďte?

Značková klimatizace za parádní cenu

Klimatizace do bytu nebude jen praktickým pomocníkem v letních měsících, ale též designovým doplňkem ve vaší domácnosti. Praktická online kalkulačka vám pomůže rozhodnout se, které zařízení je pro vás ideální a kolik bude stát klimatizace do domu či bytové jednotky. Ať už bydlíte v rodinném domku, menším bytě či snad celoročně obyvatelné chalupě, oceníte v letních dnech příjemné a zcela přirozené ochlazení. Jen si to představce, když venku žhnou cesty, domácí klimatizace se ve vaší ložnici postará o příjemný chládek a dětem umožní pohodlně usnout bez otravného zvuku větráku.

Na trhu najdete celou škálu mobilních klimatizací i splitových klimatizací, jež jsou dnes velmi populární cenou i funkcemi. Celý princip spočívá v tom, že jedna kondenzační jednotka umístěna venku je propojena s jednou vnitřní jednotkou s chladičem, ventilátorem a filtrem vzduchu. Jedná se o klimatizace upevněné na stálém místě na stěně, nad dveřmi či pod parapetem. Jednoduše tam, kde ji právě potřebujete. Tichý režim garantuje správné proudění vzduchu a udržování optimální teploty v místnosti. Stačí nastavit stupně a těšit se na bezpečné a přitom kvalitní ochlazení. Jestliže potřebujete hlídat teplotu v několika místnostech najednou, poohlédněte se po multisplitové klimatizaci.

Internetový obchod ENCOFA

Chcete si vybírat ze všech modelů? ENCOFA shlukuje tradiční lídry klimatizací na českém trhu, mezi něž určitě patří LG, Samsung, Toshiba nebo Daikin. Vybírá ověřené, cenově dostupné a funkcemi nabité klimatizace v moderním designu, se špičkovým výkonem a v neposlední řadě nízkou hlučností.