pomoc v domácnosti

Nechte si vybrat personál pro lepší život

Po náročném dni v práci, kdy máte jednu pracovní schůzku za druhou, vás doma čeká celá řada povinností. V koupelně se vám kupí prádlo, děti potřebují pomoci s úkoly, a navíc čekáte důležitou návštěvu, takže ještě těsně před tím, než u vás zazvoní, doma běháte s vysavačem a snažíte se zamaskovat odpolední řádění dětí. Po další schůzce jste naprosto unaveni a zjišťujete, že i když máte skvělé postavení a výbornou práci, na své koníčky a odpočinek vám jednoduše nezbývá čas. Také se v tom poznáváte? Pak investujte do hospodyně, popřípadě využijte pomoc v domácnosti a uvidíte, že se vám bude okamžitě lépe dýchat!

Prověřený personál díky agentuře

Personální agentura www.axial.cz zajišťuje pracovníky napříč obory. Pod svými křídly má také www.familiata.cz, kde na vás čeká váš nový majordomus či ověřená chůva. Veškerý personál je prověřený a kontrolovaný tak, aby vyhovoval vašim požadavkům. Jen si představte, jak se díky chůvě vrátíte k práci, která vás tolik naplňuje. Pomoc v domácnosti vám zase umožní vyměnit žehlení a praní za chvíle strávené s rodinou. Péči o domácnost převezme majordomus a hospodyně, díky nimž budete mít perfektní servis a přehled o pohybu v domě či bytě. Podle vašich kritérií můžete požadovat pracovnici se zkušenostmi a bohatou praxí, znalostí cizího jazyka či řidičským průkazem, aby mohla vozit vaše dítka do školy. Stejně tak se nabízí hospodyně s kuchařskými schopnostmi, kurzem první pomoci či zdravotní péčí a dalšími potřebnými dovednostmi. Nespokojte se pouze s někým, kdo se vám nabídne, ale chtějte ověřenou osobu s pečlivým a loajálním přístupem.

Agentura provádí školení i posudek

Práce agentury není pouze vybírat uchazeče o práci u vás doma. Stejně tak hledá nové pracovníky napříč pozicemi pro bezpečný a udržovaný domov. Při volbě nových zaměstnanců sleduje jejich reference a doporučení z předchozích rodin, zaštiťuje vstupní školení i průběžná školení odpovídající aktuálním požadavkům rodiny a také odborný posudek v případě, že se chystají do další nové rodiny. Díky osobnímu kontaktu vám agentura vybere nejvhodnější kandidáty a vy si konečně po práci dáte nohy nahoru a vše bude jednoduše hotovo.