Nábytek za kačku jde na dračku!

Hravé bydlení je snem každého z nás, ovšem je třeba zkombinovat nápady a finanční i prostorové možnosti. Majitelé menších bytů se budou muset spokojit s menší sedací soupravou stejně jako ušetřit co nejvíce místa pro úložný prostor. Taková kouzla smíte praktikovat kdekoliv kromě obývacího pokoje, protože to je část bytu, kde se odpočívá a tráví společný čas. Vyvarujte se proto nábytkem přeplněné místnosti a pořiďte si praktickou a zároveň stylovou obývací stěnu!

Moderní obývací stěny s důrazem na design

Už dávno neplatí, že by obývací stěny měly zabírat veškerý dostupný prostor v pokoji. Naopak se teď na předních příčkách v oblibě i funkčnosti drží bílé obývací stěny kombinované s dekorem dřeva či lesklého povrchu. Světlý nábytek dokáže místnost provzdušnit a opticky zvětšit. Jestliže obývák teprve vybavujete, důkladně si rozmyslete barevné tóny stěn i nábytku, s nimiž následně sladíte i dekorace a bytové vybavení. Světlý nábytek perfektně vynikne na tmavší zdi a stane-li se vaším favoritem obývací sestava se skříňkami na pověšení, budete následovat nejnovější trendy v oblasti bydlení.  

Praktická obývací stěna nabízí úložný prostor

Šikovně navržené sestavy do společenských prostor vám nabízí kombinaci materiálů, dekorů i typů skříněk. Televizní stolek skvěle poslouží jako místo pro vaše fotky, suvenýry i květiny, přičemž televizi můžete upevnit na zeď. Do sestavy zpravidla patří též plná skříňka, kam uschováte potřebné vybavení a prosklený díl, který vystaví na obdiv váš porcelán anebo oblíbené skleničky na víno. Stylové LED pásky oživí nábytek a večer navodí tu správnou atmosféru. Obrovský výběr cenově dostupného nábytku v top kvalitě vám slibuje individuální řešení pro každý rozměr bytu či domu. Sestavy najdete v desítkách provedení a okamžitě svému domovu dodáte punc moderního bydlení. Nezapomínejte, že obývací stěna tvoří dominantu pokoje a je pouze na vás, jak si ji poskládáte.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Novinky ve vybavení se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Kristýna Novotná

Komentáře nejsou povoleny.