Nábytek na míru zohledňuje moderní trendy

zdroj: shutterstock.com
zdroj: shutterstock.com

Chcete-li, aby vaše domácnost byla moderně zařízena a odlišovala se od většiny českých domácností? Pak raději míjejte obchody, kde se prodává sériově vyráběný nábytek. Buďte originální a hledejte nábytek vyrobený na míru!

Nábytek z obchodů typu ASKO, KIKA či IKEA může vypadat příjemně a moderně, nicméně už jen z toho důvodu, že působí dost uniformně, není příliš vhodný. A to zejména ve chvíli, kdy požadujete, aby vaše domácnost byla zařízena opravdu originálně.

Originalita – největší výhoda u nábytku na zakázku

Rozhodně je lepší si pořídit nábytek na míru. Stačí kontaktovat vybraného výrobce. Ten pak na základě vaší představy a požadavků vytvoří návrh a nábytek poté zrealizuje. Výhoda spočívá v tom, že takto pořízený nábytek bude skutečně jedinečný. Dá se zde navíc pracovat s mnoha detaily, od výběru materiálů až po atypické tvary či přidání různých drobností, které z nábytku vytvoří zcela originální kousek.

Materiály dle vašich představ

Výrobci, kteří vyrábějí nábytek na míru, vám rovněž doporučí a poradí s volbou materiálů tak, aby dokonale zapadl do celkového designu vaší domácnosti. Jednotlivé komponenty pak budou působit celistvě a uspořádaně, nebudou v místnosti zbytečně překážet a rušit.

ETOILE – tradiční výrobce nábytku na míru

Výrobou nábytku na míru se zabývá společnost ETOILE. Tato firma, která sídlí v Praze, vám dodá například jídelní či pracovní stůl, na zakázku vyrábí také komody a skříně všech velikostí a tvarů. V neposlední řadě si pak u ní můžete objednat také různé výlohy a výkladnice, poličky, knihovny do pracovny, ba dokonce realizuje také interiérová schodiště či dveře. Více informací se dozvíte na webových stránkách etoile.cz.

Díky nábytku, který se necháte vyrobit na zakázku, může být vaše domácnost přesně tím útulným místem, po kterém jste vždy toužili. Zapomeňte na sériové produkty a dejte přednost originalitě.